Dětské cereálie


NESTLÉ NaturNes BIO křupky banánové 35 g

NESTLÉ NaturNes BIO křupky banánové 35 g

✅️Věříme, že to nejlepší pro děti pochází z přírody, proto lahodné křupky NaturNes Bio vyrábíme pouze z ověřených přírodních surovin od farmářů z ekologického zemědělství. Vaše ratolesti si užijí přirozeně lahodnou chuť křupek, které jsou navíc bez přidaných..NESTLÉ NaturNes BIO křupky malinové 35 g

NESTLÉ NaturNes BIO křupky malinové 35 g

✅️Věříme, že to nejlepší pro děti pochází z přírody, proto lahodné křupky NaturNes Bio vyrábíme pouze z ověřených přírodních surovin od farmářů z ekologického zemědělství. Vaše ratolesti si užijí přirozeně lahodnou chuť křupek, které jsou navíc bez přidaných..NESTLÉ NaturNes BIO křupky mrkvové 35 g

NESTLÉ NaturNes BIO křupky mrkvové 35 g

✅️Věříme, že to nejlepší pro děti pochází z přírody, proto lahodné křupky NaturNes Bio vyrábíme pouze z ověřených přírodních surovin od farmářů z ekologického zemědělství. Vaše ratolesti si užijí přirozeně lahodnou chuť křupek, které jsou navíc bez přidaných..3x SUNAR Vanilkové sušenky (175 g)

3x SUNAR Vanilkové sušenky (175 g)

✅️Sušenky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky. Velikost a tvar sušenek jsou přizpůsobeny dětským ručičkám. Zároveň pomáhají učit děti lépe žvýkat větší kousky. Sušenky jsou..3x SUNAR Sušenky s banány (175 g)

3x SUNAR Sušenky s banány (175 g)

✅️Sušenky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky. Velikost a tvar sušenek jsou přizpůsobeny dětským ručičkám. Zároveň pomáhají učit děti lépe žvýkat větší kousky. Sušenky jsou..


Dětské cereálie 3,75 (75%) 27 x hodnotené

Kategorie produktů detske cerealie obsahuje 5 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
dětské cereálie za super ceny
© 2021 Kontakt