Future Time FT9600SI Modular chrome 60cm


Designové nalepovací hodiny Future Time FT9600SI Modular chrome 60cm

Designové nalepovací hodiny Future Time FT9600SI Modular chrome 60cm

✅️Future Time je mladá ambiciózní česká značka hodin, která přináší na trh s hodinami svěží a čistý designový vítr… Hodiny této značky se vyznačují především kvalitními materiály a zpracováním a quartzovými bateriovými strojky s plynulým tichým chodem. Hodiny Future Time jsou díky svým nadčasovým univerzálním designům a kvalitním lakovaným obalům velmi oblíbené i..Future Time FT9600SI Modular chrome 60cm

Nábytek | Bytové doplňky a dekorace | Hodiny a budíky | Hodiny

✅Pokud si chcete hodiny přizpůsobit podle svých představ, budou pro vás ideální tyto nalepovací. Navrženy jsou pro rozměr 60 cm, využít je však lze až pro rozměr 80 cm. Indexy si můžete různě uspořádat, inspiraci naleznete v galerii fotek. Součástí je i šablona pro umístění indexů. Hodiny pohání quartzový bateriový strojek s plynulým posuvem a tichým chodem na 1 baterii AA 1,5 V. Future Time je mladá ambiciózní česká značka hodin, která přináší na trh s hodinami svěží a čistý designový vítr. Hodiny této značky se vyznačují především kvalitními materiály a zpracováním a quartzovými bateriovými strojky s plynulým tichým chodem. Hodiny Future Time jsou díky svým nadčasovým univerzálním designům a kvalitním lakovaným obalům velmi oblíbené i jako trvalé funkční dárky pro nejrůznější příležitosti.Technické parametry: průměr ciferníku: 9,5 cm hloubka ciferníku: 3 cm rozměry nalepovacích indexů: 9 x 2 cm hloubka indexů na stěně: 1,5 cm..


Future Time FT9600SI Modular chrome 60cm 3,25 (65%) 15 x hodnotené

Kategorie produktů future time ft9600si modular chrome 60cm obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte future time ft9600si modular chrome 60cm? Poradíme jak vybrat Future Time FT9600SI Modular chrome 60cm, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt