Předsíňový


Předsíňový panel s věšákem Cliff, vintage optika dřeva

Předsíňový panel s věšákem Cliff, vintage optika dřeva

✅️Předsíňový panel s věšákem z programu Cliff. Industriální styl zaujme nejen ve vaší předsíni. Vintage optika dřevěných latí vypadá skvěle. Panel obsahuje police, závěsnou tyč a háčky...Předsíňový panel s věšákem Atrium, dub pískový

Předsíňový panel s věšákem Atrium, dub pískový

✅️Předsíňový panel s věšákem z programu Atrium v univerzálním moderním stylu se hodí téměř do jakéhokoliv prostoru předsíně. Světlé tóny pískového dubu působí příjemně...Předsíňový panel Attrus, bílý

Předsíňový panel Attrus, bílý

✅️Předsíňový panel z programu Attrus - bílý nábytek se univerzálně hodí do moderního interieru a prakticky doplní prostor předsíně...Předsíňový věšák a botník Trond (bílá)

Předsíňový věšák a botník Trond (bílá)

✅️Předsíňový věšák a botník Trond Kombinace věšáku a botníku Trond představuje praktickou sestavu, která vytvoří základ pro vaši předsíň, nebo jakýkoli jiný vstupní prostor. Dvě oddělené přihrádky botníku vám nabídnou dostatek úložného prostoru pro vaše boty, zatímco horní odkládací plocha vám poskytne dostatek prostoru na sezení, pro pohodlnější obutí, nebo..Předsíňový set Primo (dub riviera)

Předsíňový set Primo (dub riviera)

✅️Praktický předsíňový set Primo Předsíňový set Primo je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Spodní poličky vedle botníku jsou ideální pro odložení přezůvek. Na botník můžete odkládat drobnosti, jako jsou například klíče, takže je máte neustále po..Předsíňový set Stella (dub riviera)

Předsíňový set Stella (dub riviera)

✅️Praktický předsíňový set Stella Předsíňový set Stella je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Botník je rozdělen na dvě části o různých výškách. Nižší část je uzavřena dvířky, zatímco vyšší je rozdělena na výsuvnou zásuvku a dvě výklopné..Předsíňový věšák Aster (dub wotan)

Předsíňový věšák Aster (dub wotan)

✅️Předsíňový věšák AsterPředsíňový věšák Aster je praktický pomocník, který se může pochlubit jedinečným designem a stabilní konstrukcí. Při jeho výrobě byla použita kvalitní dřevotříska, zajišťující věšáku, společně s ABS hranami, velkou odolnost a dlouhou životnost. Moderní design věšáku je proveden v dekoru dubu wotan. Jeho součástí jsou tři háčky a..Předsíňový set Taga (dub artisan, bílá)

Předsíňový set Taga (dub artisan, bílá)

✅️Praktický předsíňový set Taga Předsíňový set Taga představuje moderní a zároveň velmi praktické řešení pro vaši předsíň, nebo jiný vstupní interiér. Celá sestava se skládá z prostorné komody s přidanými poličkami, botníku, věšáku, zrcadla a menšího regálu pro vaše dekorace, nebo odkládání drobných předmětů, jako jsou třeba klíče. V horní části..Předsíňový set Green (bílá mat)

Předsíňový set Green (bílá mat)

✅️Praktický předsíňový set Green Předsíňový set Green je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, skříň se zrcadlem, dva věšáky na odložení kabátů pro návštěvy. Botník obsahuje dvě výklopné zásuvky. V horní části setu se nachází dva věšáky, nad kterými se nachází police vhodná pro..Předsíňový set Green (dub sonoma)

Předsíňový set Green (dub sonoma)

✅️Praktický předsíňový set Green Předsíňový set Green je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, skříň se zrcadlem, dva věšáky na odložení kabátů pro návštěvy. Botník obsahuje dvě výklopné zásuvky. V horní části setu se nachází dva věšáky, nad kterými se nachází police vhodná pro..Předsíňový set Luna (bílá mat)

Předsíňový set Luna (bílá mat)

✅️Praktický předsíňový set Luna Předsíňový set Luna je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Botník má vyklápěcí zásuvku. Na botníku se nachází poličky, na které můžete odkládat drobnosti, jako jsou například klíče. V horní části botníku se..Předsíňový set Monti (bílá mat)

Předsíňový set Monti (bílá mat)

✅️Praktický předsíňový set Monti Předsíňový set Monti je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Botník je rozdělen na dvě části o různých výškách. Skříňky jsou uzavřeny dvířky na pantech. Na botník můžete odkládat drobnosti, jako jsou například..Předsíňový set Luna (dub sonoma)

Předsíňový set Luna (dub sonoma)

✅️Praktický předsíňový set Luna Předsíňový set Luna je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Botník má vyklápěcí zásuvku. Na botníku se nachází poličky, na které můžete odkládat drobnosti, jako jsou například klíče. V horní části botníku se..Předsíňový set Artona (dub sonoma, bílá)

Předsíňový set Artona (dub sonoma, bílá)

✅️Předsíňový set Artona Předsíňový set Artona je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Set se skládá z komody, lavice, zrcadla, regálu a věšákového panelu na odložení kabátů. V horní části setu nad věšáky se nachází police. Je ideální pro odložení méně využívaných věcí, jako je například deštník či čepice. S..Předsíňový set Aster (dub wotan, bílá)

Předsíňový set Aster (dub wotan, bílá)

✅️Moderní předsíňový set Aster Předsíňový set Aster představuje komplexní řešení pro vaši předsíň, nebo jiný vstupní interiér. Celá sestava se skládá z šatní skříně, prostorné komody, botníku, věšáku a zrcadla. V horní části věšákového panelu se nachází praktická polička, která je ideální pro odkládání věcí, které nechcete zapomenout doma, jako je třeba..Předsíňový věšák Menkan (tyč, police, bílá)

Předsíňový věšák Menkan (tyč, police, bílá)

✅️Předsíňový věšák Menkan Předsíňový věšák Menkan je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Součástí věšáku je odkládací police vhodná pro odložení drobností pod níž se nachází věšáková tyč. Moderní design je proveden v dekoru bílé a dubového dřeva. Věšák je vyroben z dýhy a MDF desek, které zajišťují jeho..Předsíňový set Lance (sonoma tmavá)

Předsíňový set Lance (sonoma tmavá)

✅️Předsíňový set Lance Předsíňový set Lance je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Set se skládá z botníku, tří věšáků a horní police. K výrobě byla použita kvalitní dřevotříska v dekoru sonoma. Působí velmi moderně a vhodně doplní váš interiér. Set se velmi snadno udržuje, k čištění stačí použít běžný..Předsíňový set Monti (dub sonoma)

Předsíňový set Monti (dub sonoma)

✅️Praktický předsíňový set Monti Předsíňový set Monti je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Botník je rozdělen na dvě části o různých výškách. Skříňky jsou uzavřeny dvířky na pantech. Na botník můžete odkládat drobnosti, jako jsou například..Předsínový nábytek Drake B, dub monasteryčerný lesk

Předsínový nábytek Drake B, dub monasteryčerný lesk

✅️Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Sestava B zahrnuje: noční stolek + TV stolek + zrcadlo + věšák  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Viz. jednotlivé elementy níže    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové..Předsínový nábytek Drake A, dub bílýgrafit lesk

Předsínový nábytek Drake A, dub bílýgrafit lesk

✅️Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Sestava A zahrnuje: noční stolek + zrcadlo + věšák  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Viz. jednotlivé elementy níže    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou..Zrkadlo Cezar 20 Son Son

Zrkadlo Cezar 20 Son Son

✅..Komoda Cezar 12 Milano Crem

Komoda Cezar 12 Milano Crem

✅..Komoda Cezar 11 Milano Crem

Komoda Cezar 11 Milano Crem

✅..Komoda Berg 13 Cream Dub Zlaty

Komoda Berg 13 Cream Dub Zlaty

✅..Komoda Berg 12 Cream Dub Zlaty

Komoda Berg 12 Cream Dub Zlaty

✅..Komoda 13P Tommy grafit enigma

Komoda 13P Tommy grafit enigma

✅..Botník z siedziskiem Bílý grafit 54.5X104X30 3

Botník z siedziskiem Bílý grafit 54.5X104X30 3

✅..Botník Vesper 3 Bílý wotan 126.5X36.7X31

Botník Vesper 3 Bílý wotan 126.5X36.7X31

✅..Botník Vesper 2 Bílý wotan 44.8X93.7X35

Botník Vesper 2 Bílý wotan 44.8X93.7X35

✅..Botník Vesper 1 Bílý wotan 44.8X63.7X35

Botník Vesper 1 Bílý wotan 44.8X63.7X35

✅..Botník Libra 2KL Bílý grafit 52.5X120X27.1

Botník Libra 2KL Bílý grafit 52.5X120X27.1

✅..Botník Libra 1KL Bílý grafit 52.5X91.2X27.1

Botník Libra 1KL Bílý grafit 52.5X91.2X27.1

✅..Botník Ida 3P1S sonoma Šedá 36418

Botník Ida 3P1S sonoma Šedá 36418

✅..Předsíňová Stěna Blanco III Borovice Sněžná New Grey

Předsíňová Stěna Blanco III Borovice Sněžná New Grey

✅Sada obsahuje : 3302324 SYS BLANCO 19 SKRIN SOSNA 55 SOSNA ŚNIEŻNA/NEW GREY 3302325 SYS BLANCO 20 BOTNIK 96 SOSNA ŚNIEŻNA/NEW GREY 3302326 SYS BLANCO 21 BOTNIK 50 SOSNA ŚNIEŻNA/NEW GREY 3302327 SYS BLANCO 22 BOTNIK 50 SOSNA ŚNIEŻNA/NEW GREY 3302329 SYS BLANCO 24 ZRCADLO 94 3302331 SYS BLANCO 25 ČALOUNĚNÝ VĚŠÁK 3302333 SYS..


Předsíňový 3,5 (70%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů predsinovy obsahuje 34 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
předsíňový za super ceny
© 2021 Kontakt