Předsíňový


Předsíňový šatní panel Turin, bílý

Předsíňový šatní panel Turin, bílý

✅️Předsíňový šatní panel s horní policí z programu Turin - praktický nábytek do každé předsíně. Matné bílé povrchy kontrastují s optikou hnědého dřevodekoru...Předsíňový panel s věšákem Atrium, dub pískový

Předsíňový panel s věšákem Atrium, dub pískový

✅️Předsíňový panel s věšákem z programu Atrium v univerzálním moderním stylu se hodí téměř do jakéhokoliv prostoru předsíně. Světlé tóny pískového dubu působí příjemně...Předsíňový věšákový panel Indy, vintage optika

Předsíňový věšákový panel Indy, vintage optika

✅️Předsíňový věšákový panel v industriálním stylu upoutá pozornost již na pohled skvělou vintage optikou dřevěných latí a obroušeného kovu. Nábytek tak dokonale podtrhne osobitost vašeho interieru. Obsahuje polici s šatní tyčí i závěsné háčky...Předsíňový set Benato (77x185x40 cm, 3x police, dub)

Předsíňový set Benato (77x185x40 cm, 3x police, dub)

✅️Předsíňový set Benato Pokud se chystáte vybavit si předsíň v novém bytě, nebo byste rádi obměnily vybavení té stávající, tak je pro vás předsíňový set Benato tím pravým řešením. Celá sestava se skládá z věšáku, na který pověsíte až pět bund nebo kabátů, horní poličky pro uložení předmětů, které chcete mít při odchodu z domu na dosah, prostorného botníku a..Předsíňový věšák a botník Trond (bílá)

Předsíňový věšák a botník Trond (bílá)

✅️Předsíňový věšák a botník Trond Kombinace věšáku a botníku Trond představuje praktickou sestavu, která vytvoří základ pro vaši předsíň, nebo jakýkoli jiný vstupní prostor. Dvě oddělené přihrádky botníku vám nabídnou dostatek úložného prostoru pro vaše boty, zatímco horní odkládací plocha vám poskytne dostatek prostoru na sezení, pro pohodlnější obutí, nebo..Předsíňový set Primo (dub riviera)

Předsíňový set Primo (dub riviera)

✅️Praktický předsíňový set Primo Předsíňový set Primo je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Spodní poličky vedle botníku jsou ideální pro odložení přezůvek. Na botník můžete odkládat drobnosti, jako jsou například klíče, takže je máte neustále po..Předsíňový set Stella (dub riviera)

Předsíňový set Stella (dub riviera)

✅️Praktický předsíňový set Stella Předsíňový set Stella je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Botník je rozdělen na dvě části o různých výškách. Nižší část je uzavřena dvířky, zatímco vyšší je rozdělena na výsuvnou zásuvku a dvě výklopné..Předsíňový věšák Aster (dub wotan)

Předsíňový věšák Aster (dub wotan)

✅️Předsíňový věšák AsterPředsíňový věšák Aster je praktický pomocník, který se může pochlubit jedinečným designem a stabilní konstrukcí. Při jeho výrobě byla použita kvalitní dřevotříska, zajišťující věšáku, společně s ABS hranami, velkou odolnost a dlouhou životnost. Moderní design věšáku je proveden v dekoru dubu wotan. Jeho součástí jsou tři háčky a..Předsíňový set Taga (dub artisan, bílá)

Předsíňový set Taga (dub artisan, bílá)

✅️Praktický předsíňový set Taga Předsíňový set Taga představuje moderní a zároveň velmi praktické řešení pro vaši předsíň, nebo jiný vstupní interiér. Celá sestava se skládá z prostorné komody s přidanými poličkami, botníku, věšáku, zrcadla a menšího regálu pro vaše dekorace, nebo odkládání drobných předmětů, jako jsou třeba klíče. V horní části..Předsíňový set Green (bílá mat)

Předsíňový set Green (bílá mat)

✅️Praktický předsíňový set Green Předsíňový set Green je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, skříň se zrcadlem, dva věšáky na odložení kabátů pro návštěvy. Botník obsahuje dvě výklopné zásuvky. V horní části setu se nachází dva věšáky, nad kterými se nachází police vhodná pro..Předsíňový set Green (dub sonoma)

Předsíňový set Green (dub sonoma)

✅️Praktický předsíňový set Green Předsíňový set Green je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, skříň se zrcadlem, dva věšáky na odložení kabátů pro návštěvy. Botník obsahuje dvě výklopné zásuvky. V horní části setu se nachází dva věšáky, nad kterými se nachází police vhodná pro..Předsíňový set Luna (bílá mat)

Předsíňový set Luna (bílá mat)

✅️Praktický předsíňový set Luna Předsíňový set Luna je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Botník má vyklápěcí zásuvku. Na botníku se nachází poličky, na které můžete odkládat drobnosti, jako jsou například klíče. V horní části botníku se..Předsíňový set Monti (bílá mat)

Předsíňový set Monti (bílá mat)

✅️Praktický předsíňový set Monti Předsíňový set Monti je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Botník je rozdělen na dvě části o různých výškách. Skříňky jsou uzavřeny dvířky na pantech. Na botník můžete odkládat drobnosti, jako jsou například..Předsíňový set Luna (dub sonoma)

Předsíňový set Luna (dub sonoma)

✅️Praktický předsíňový set Luna Předsíňový set Luna je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Botník má vyklápěcí zásuvku. Na botníku se nachází poličky, na které můžete odkládat drobnosti, jako jsou například klíče. V horní části botníku se..Předsíňový set Artona (dub sonoma, bílá)

Předsíňový set Artona (dub sonoma, bílá)

✅️Předsíňový set Artona Předsíňový set Artona je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Set se skládá z komody, lavice, zrcadla, regálu a věšákového panelu na odložení kabátů. V horní části setu nad věšáky se nachází police. Je ideální pro odložení méně využívaných věcí, jako je například deštník či čepice. S..Předsíňový set Aster (dub wotan, bílá)

Předsíňový set Aster (dub wotan, bílá)

✅️Moderní předsíňový set Aster Předsíňový set Aster představuje komplexní řešení pro vaši předsíň, nebo jiný vstupní interiér. Celá sestava se skládá z šatní skříně, prostorné komody, botníku, věšáku a zrcadla. V horní části věšákového panelu se nachází praktická polička, která je ideální pro odkládání věcí, které nechcete zapomenout doma, jako je třeba..Předsíňový set Lance (sonoma tmavá)

Předsíňový set Lance (sonoma tmavá)

✅️Předsíňový set Lance Předsíňový set Lance je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Set se skládá z botníku, tří věšáků a horní police. K výrobě byla použita kvalitní dřevotříska v dekoru sonoma. Působí velmi moderně a vhodně doplní váš interiér. Set se velmi snadno udržuje, k čištění stačí použít běžný..Předsíňový set Monti (dub sonoma)

Předsíňový set Monti (dub sonoma)

✅️Praktický předsíňový set Monti Předsíňový set Monti je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního prostoru. Jeho součástí je botník, zrcadlo, tři věšáky na odložení kabátů. Botník je rozdělen na dvě části o různých výškách. Skříňky jsou uzavřeny dvířky na pantech. Na botník můžete odkládat drobnosti, jako jsou například..Předsíňový nábytek Bibiana

Předsíňový nábytek Bibiana

✅️Předsíňový nábytek Bibiana Dodáváno v dekoru borovice sněžná/šedá ABS hrany Vyrobeno z laminovaných desek Nábytek dodáván v demontu LED osvětlení není součástí, ale lze dokoupit - naleznete v záložce související produkty Sestava se skládá: botník 21, botník 22, 2x sedák, 4x čalouněný věšák 25, botník 20, zrcadlo 24, skříň 19 Bytové doplňky nejsou součástí..Předsíňový nábytek Nevil A dub artisan

Předsíňový nábytek Nevil A dub artisan

✅️Moderní systémový předsíňový nábytek Nevil Dodáváno v dekoru dub artisan ABS hrany Vyrobeno z laminovaných desek Sestava zahrnuje (bráno z leva): botník, zrcadlo, botník se sedákem, čalouněný věšák, skříň Jednotlivé elementy naleznete v záložce související produkty Rozměry: (šířka x výška x hloubka) Botník: 55x94x34 cm Zrcadlo: 50x65x2 cm Botník se sedákem: 70x54x34..Předsíňový set Vesuv grafit

Předsíňový set Vesuv grafit

✅Šířka 145 cm, hloubka 40 cm, výška 185 cm. Stěna se skládá ze skříně, dvou botníků a 6 háčků. V barvě grafit. Čalouněné panely si můžete vybrat v několika potahových látkách a upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu.  ..Předsíňový set bílý Nale

Předsíňový set bílý Nale

✅Šířka 280 cm, hloubka 40 cm, výška 225 cm. Předsíňový program s čalouněnými panely v barvě dle výběru, které připevníte pomocí lepidla nebo suchých zipů taktéž z nabídky našeho e-shopu. Elegantní bílé provedení skříněk, věšáku i botníků. Dostatek úložného místa. Minimalistický styl bez úchytek...Předsíňový set Gony šedý

Předsíňový set Gony šedý

✅Šířka 190 cm, hloubka 40 cm, výška 225 cm. Botník, šatní skříň, závěsné skříňky a nástěnný věšák v sestavě s čalouněnými panely. Grafitově šedé provedení, které oživí vaší předsíň. Výběr potahové látky z mnoha barev. Čalouněné panely snadno připevníte lepidlem nebo suchými zipy, které nejsou součástí..Předsíňový set Barin dub sonomabílá

Předsíňový set Barin dub sonomabílá

✅Šířka 140 cm, hloubka 40 cm, výška 190 cm. Sestava do předsíně - skříň se zrcadlem a šuplíkem, věšáková stěna se třemi trojitými háčky, botník. V oblíbené kombinaci, kdy korupus je v dekoru dub sonoma a dveře v bílé barvě...Předsíňový set Epona dub sonoma

Předsíňový set Epona dub sonoma

✅Šířka 140 cm, hloubka 40 cm, výška 185 cm. Sestava do předsíně v dekoru dub sonoma. Praktický set botníku, šatní skříně a věšáku na bundy. Originální provedení s čalouněnými panely v barvě dle výběru, které připevníte pomocí lepidla nebo suchých zipů taktéž z nabídky našeho e-shopu.  ..Předsíňový věšák se zrcadlem Marlo

Předsíňový věšák se zrcadlem Marlo

✅Šířka 105 cm, hloubka 21 cm, výška 100 cm. Věšák na stěnu a zrcadlo v barevném provedení dle výběru. Věšák má 4 háčky na bundy a polici...Předsíňový věšák Marlo

Předsíňový věšák Marlo

✅Šířka 60 cm, výška 100 cm. Věšák na stěnu s poličkou. Součástí jsou 4 háčky na bundy a kabáty, které si můžete vybrat z vícero provedení. Dekor desky je také na výběr...Bílý předsíňový set Amona

Bílý předsíňový set Amona

✅Šířka 280 cm, hloubka 40 cm, výška 185 cm. Sestava do předsíně v bílé barvě a s čalouněnými panely dle vlastního výběru, které připevníte pomocí lepidla nebo suchých zipů taktéž z nabídky našeho e-shopu. Dvě šatní skříně na bundy a kabáty, skříňky s policí na boty a nástěnný věšák s 6ti..Předsíňový set dub sonoma Taranis

Předsíňový set dub sonoma Taranis

✅Šířka 290 cm, hloubka 40 cm, výška 185 cm. Šatní skříň se zrcadlem, botník se sedákem a nástěnný věšák s 12ti háčky. Oblíbený dekor dub sonoma v kombinaci s čalouněným panelem v barvě dle výběru. Čalouněné panely snadno připevníte lepidlem nebo suchými zipy, které nejsou součástí nabídky, ale zakoupíte je taktéž..Šedý předsíňový set Caila

Šedý předsíňový set Caila

✅Šířka 190 cm, hloubka 40 cm, výška 185 cm. Set do předsíně se šatní skříní se zrcadlem, botníkem a nástěnným věšákem. Stylové provedení s čalouněnou stěnou jejíž barvu si můžete zvolit z mnoha odstínů. Panely snadno připevníte lepidlem nebo suchými zipy, které nejsou součástí nabídky, ale zakoupíte je taktéž na..Předsíňový věšák Mones 76 buk

Předsíňový věšák Mones 76 buk

✅Šířka 100 cm, hloubka 20 cm, výška 45 cm. Nástěnný věšák se spoustou velkých i malých háčků a s praktickou odkládací policí. Skvělý kousek do předsíně, čekáren i kaváren. V dekoru buk je připraven k odeslání!..Předsíňový věšák Lemis - pravostranný

Předsíňový věšák Lemis - pravostranný

✅Šířka 67 cm, hloubka 20 cm, výška 106 cm. Závěsný věšák do předsíně s policí. Pravá varianta. Velké háčky 4 ks, malý háček 1 ks.  ..Předsíňový věšák Pien s policí

Předsíňový věšák Pien s policí

✅Šířka 60 cm, hloubka 21 cm, výška 35 cm. Menší praktický věšák do malých předsíní - s odkládací policí a háčky. Volitelný dekor věšáku i háčků!..


Předsíňový 4,75 (95%) 38 x hodnotené

Kategorie produktů predsinovy obsahuje 33 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
předsíňový za super ceny
© 2022 Kontakt