Přenosné korbičky


Peg Perego Nosítko Booklet 50 Polo

Peg Perego Nosítko Booklet 50 Polo

✅️Díky korbičce se z kočárku stane kočárek již od narození. Přenosná postýlka se do kočárku umístí s úplně sklopenou opěrkou zad a na obou koncích se upevní páskem na suchý zip. Dítě leží v nosítku v pohodlné výšce a je v bezpečí a optimálně chráněno před větrem a..Hartan Combi bag s. Olive r moon stone (432)

Hartan Combi bag s. Olive r moon stone (432)

✅️Kombinovaný kočárek Hartan promění váš kočárek v plnohodnotný kombinovaný kočárek. Vhodné pro modely Hartan Racer GT/GTS, Topline S/X, Vip GTS a Xperia GTS. Produkt Vysoký light s: Lze používat od narození Pevné nosítko, bezpečné a lehké jako pírko Vysoký komfort ležení..Hartan Kombinovaná taška green jungle (421)

Hartan Kombinovaná taška green jungle (421)

✅️Kombinovaný kočárek Hartan promění váš kočárek v plnohodnotný kombinovaný kočárek. Vhodné pro modely Hartan Racer GT/GTS, Topline S/X, Vip GTS a Xperia GTS. Produkt Vysoký light s: Lze používat od narození Pevné nosítko, bezpečné a lehké jako pírko Vysoký komfort ležení..Hartan Kombinovaná taška olive stars (401)

Hartan Kombinovaná taška olive stars (401)

✅️Kombinovaný kočárek Hartan promění váš kočárek v plnohodnotný kombinovaný kočárek. Vhodné pro modely Hartan Racer GT/GTS, Topline S/X, Vip GTS a Xperia GTS. Produkt Vysoký light s: Lze používat od narození Pevné nosítko, bezpečné a lehké jako pírko Vysoký komfort ležení..Peg Perego Knížka do kočárku pro dva Indigo

Peg Perego Knížka do kočárku pro dva Indigo

✅️Díky přenosné korbičce se z elegantního kočárku pro dvojčata stane kočárek již od narození. Knihu pro dva lze podle potřeby vybavit jednou nebo dvěma přenosnými postýlkami, které poskytují měkké a bezpečné lůžko pro novorozence. Nosítko se umístí do kočárku s úplně..


Přenosné korbičky 4,5 (90%) 31 x hodnotené

Kategorie produktů prenosne korbicky obsahuje 5 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
přenosné korbičky za super ceny
© 2021 Kontakt