Sady nábytku do obývacího pokoje


Regál regál fonzo (dub, černá)

Regál regál fonzo (dub, černá)

✅️Moderní regál Fonzo Hledáte praktického pomocníka do domácnosti, který vás upoutá nejen svými vlastnostmi, ale i nevšedním designem? Tak to je regál Fonzo ta správná volba právě pro vás. Trojice prostorných poliček vám nabízí dostatek odkládacích ploch, na které budete moci bez obav odložit své květiny, suvenýry a dekorace, které tak budete mít neustále na očích...Komoda předsíňové zrcadlo a komoda trond (bílá)

Komoda předsíňové zrcadlo a komoda trond (bílá)

✅️Předsíňové zrcadlo a komoda Trond Ať už si zařizujete novou předsíň, nebo byste rádi obměnili tu stávající je pro vás předsíňový set Trond tou pravou volbou. Tato vysoce praktická sestava se skládá z prostorné komody, která vám díky trojici objemných zásuvek a horní odkládací ploše nabídne dostatek úložného prostoru pro vaše sezónní oblečení a jiné doplňky, a..Regál regál lerke (2x dveře, bílá, černá)

Regál regál lerke (2x dveře, bílá, černá)

✅️Elegantní regál Lerke Pokud hledáte stylový, přesto praktický doplněk do vašeho obývacího pokoje nebo jiného interiéru, tak je elegantní regál Lerke to pravé řešení právě pro vás. Jeho dvě poličky vám poskytnou dostatek úložného prostoru pro všechny vaše nezbytnosti, zatímco díky praktickým přihrádkám ve střední části budete mít své oblíbené lahve vždy po ruce...Regál regál lerke (1x dveře, bílá, černá)

Regál regál lerke (1x dveře, bílá, černá)

✅️Elegantní regál Lerke Pokud hledáte stylový, ale zároveň praktický způsob, jak rozšířit úložný prostor ve vašem interiéru, tak jste jej právě našli. Regál Lerke představuje řešení, které kombinuje nestárnoucí eleganci bílo černého dekoru s objemným úložným prostorem, který vám poskytne dostatek místa pro uskladnění vašich knih, suvenýrů, dokumentů a celé řady..Komoda komoda chalco (5x zásuvka, černá, dub)

Komoda komoda chalco (5x zásuvka, černá, dub)

✅️Komoda Chalco Komoda Chalco je praktickým a zároveň i vkusným designovým doplňkem. Disponuje pěti úložnými zásuvkami, čímž poskytuje bohatý úložný prostor pro přehledné uschování vašich věcí. Svým provedením v černém odstínu a dekoru dub se bude vyjímat ve většině interiérů. Komoda je vyrobena z kvalitních materiálů (MDF), které vyžadují nenáročnou péči...Komoda komoda chalco (4x dveře, 2x zásuvka, černá, dub)

Komoda komoda chalco (4x dveře, 2x zásuvka, černá, dub)

✅️Komoda Chalco Komoda Chalco je praktickým a zároveň i vkusným designovým doplňkem. Disponuje bohatým úložným prostorem o dvou zásuvkách a čtyřech skříňkách opatřenými dvířkami, čímž poskytuje bohatý úložný prostor pro přehledné uschování vašich věcí. Svým provedením v černém odstínu a dekoru dub se bude vyjímat ve většině interiérů. Komoda je vyrobena z..Komoda komoda chalco (2x dveře, 4 zásuvka, černá, dub)

Komoda komoda chalco (2x dveře, 4 zásuvka, černá, dub)

✅️Komoda Chalco Komoda Chalco je praktickým a zároveň i vkusným designovým doplňkem. Disponuje bohatým úložným prostorem o čtyřech zásuvkách a dvou skříňkách opatřenými dvířkami, čímž poskytuje bohatý úložný prostor pro přehledné uschování vašich věcí. Svým provedením v černém odstínu a dekoru dub se bude vyjímat ve většině interiérů. Komoda je vyrobena z..Komoda obývací komoda holm (figaro, beton)

Komoda obývací komoda holm (figaro, beton)

✅️Originální komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci dekorů figaro a beton komoda bez problémů doplní váš obývací pokoj. Komoda je vyrobena z kvalitních LDTD desek. Mezi přednosti tohoto materiálu patří odolnost vůči krátkodobé vlhkosti a drobnému mechanickému..Komoda obývací komoda holm široká (figaro, beton)

Komoda obývací komoda holm široká (figaro, beton)

✅️Prostorná komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci dekorů figaro a beton komoda bez problémů doplní váš obývací pokoj. Komoda je vyrobena z kvalitních LDTD desek. Mezi přednosti tohoto materiálu patří odolnost vůči krátkodobé vlhkosti a drobnému mechanickému..Vitrína obývací vitrína holm (figaro, beton)

Vitrína obývací vitrína holm (figaro, beton)

✅️Obývací vitrína Holm Obývací vitrína Holm je vzhledem ke svému modernímu provedení nejen vkusným doplňkem do vašeho interiéru, ale zároveň i praktickým kusem nábytku. Vitrína je rozdělena na šest praktických šuplíků, které nabízejí bohatý úložný prostor. Čtyři police, které se nacházejí v prosklené části, jsou vhodným místem pro vystavení dekorací. Díky kombinaci..Komoda obývací komoda holm (dub canyon)

Komoda obývací komoda holm (dub canyon)

✅️Originální komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky provedení v dekoru dubu canyon komoda bez problémů doplní váš obývací pokoj. Komoda je vyrobena z kvalitních LDTD desek. Mezi přednosti tohoto materiálu patří odolnost vůči krátkodobé vlhkosti a drobnému mechanickému..Komoda obývací komoda holm široká (dub canyon)

Komoda obývací komoda holm široká (dub canyon)

✅️Prostorná komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky provedení v dekoru dubu canyon komoda bez problémů doplní váš obývací pokoj. Komoda je vyrobena z kvalitních LDTD desek. Mezi přednosti tohoto materiálu patří odolnost vůči krátkodobé vlhkosti a drobnému mechanickému..Vitrína obývací vitrína holm (dub canyon)

Vitrína obývací vitrína holm (dub canyon)

✅️Obývací vitrína Holm Obývací vitrína Holm je vzhledem ke svému modernímu provedení nejen vkusným doplňkem do vašeho interiéru, ale zároveň i praktickým kusem nábytku. Vitrína je rozdělena na šest praktických šuplíků, které nabízejí bohatý úložný prostor. Čtyři police, které se nacházejí v prosklené části, jsou vhodným místem pro vystavení dekorací. Díky kombinaci..Vitrína obývací vitrína sens (bílá, černá)

Vitrína obývací vitrína sens (bílá, černá)

✅️Obývací vitrína Sens Obývací vitrína Sens je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci bílé a černé barvy skvěle doplní kteroukoliv místnost. V dolní části vitríny můžete pro úschovu věcí využít 2 dvířka a 2 zásuvky. Na vystavění nejrůznějších předmětů slouží prosklená horní..Komoda komoda sens (5x zásuvka, bílá, černá)

Komoda komoda sens (5x zásuvka, bílá, černá)

✅️Praktická komoda Sens Komoda Sens je skvělým řešením, když vám doma schází úložný prostor. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci bílé a černé barvy skvěle doplní kteroukoliv místnost. 5 praktických zásuvek zajišťuje dostatek úložného prostoru. Horní desku můžete navíc využít na vystavení dekoračních nebo jiných předmětů. Komoda je vyrobena z..Komoda komoda lozano (4x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

Komoda komoda lozano (4x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

✅️Prostorná komoda Lozano Moderní komoda Lozano představuje elegantní řešení vašich problémů s nedostatkem úložného prostoru v celé řadě interiérů, od jídelny, přes obývací pokoj, až po ložnici. Její čtyři zásuvky společně s praktickými poličkami nabízí velmi štědré množství úložného prostoru, zatímco moderní design v kombinaci se světlým dekorem dubu sonoma..Komoda komoda lozano (2x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

Komoda komoda lozano (2x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

✅️Elegantní komoda Lozano Moderní komoda Lozano představuje ideální řešení problémů s úložným prostorem ve vaší ložnici, nebo jiném interiéru. Její čtyři zásuvky společně s prostornými policemi garantují velmi štědrou kombinaci úložného a odkládacího prostoru. Moderní, design, společně se světlým dekorem dubu sonoma zajišťuje, že bude komoda ladit s takřka jakýmkoli..Komoda komoda lozano (4x zásuvka, sonoma)

Komoda komoda lozano (4x zásuvka, sonoma)

✅️Komoda Lozano Pokud hledáte moderní a zároveň praktické řešení nedostatku úložného prostoru ve vaší ložnici, nebo jiném interiéru, pak je tu komoda Lozano právě pro vás. Její čtyři prostorné zásuvky vám zajistí štědré množství úložného prostoru, zatímco díky svému modernímu vzhledu a světlému dekoru dubu sonoma snadno zapadne do téměř jakéhokoli interiéru. Celá..Vitrína vitrína lozano (1x dveře, 2x zásuvka, sonoma)

Vitrína vitrína lozano (1x dveře, 2x zásuvka, sonoma)

✅️Elegantní vitrína Lozano Vysoká vitrína Lozano představuje ideální řešení nedostatku úložného prostoru ve vašem obýváku, nebo jiném interiéru. Její štíhlá, vysoká konstrukce působí velmi elegantně, zatímco prakticky členěné poličky v kombinaci se dvěma zásuvkami, zajistí dostatek úložného prostoru pro vaše suvenýry, skleničky a dekorace. Pro její výrobu byla..Vitrína vitrína lozano (2x dveře, 2x zásuvka sonoma)

Vitrína vitrína lozano (2x dveře, 2x zásuvka sonoma)

✅️Vysoká vitrína Lozano Pokud hledáte elegantní řešení nedostatku úložného prostoru ve vašem obýváku, nebo jiném interiéru, je vysoká vitrína Lozano to pravé řešení právě pro vás. Kombinace tří prakticky členěných poliček se dvěma zásuvkami vám poskytne vskutku štědré množství úložného prostoru, zatímco prosklená dvířka zajistí, že na uložené věci budete mít..


Sady nábytku do obývacího pokoje 4,25 (85%) 21 x hodnotené

Kategorie produktů sady nabytku do obyvaciho pokoje obsahuje 20 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
sady nábytku do obývacího pokoje za super ceny
© 2021 Kontakt