Sady nábytku


Komoda obývací komoda holm (figaro, beton)

Komoda obývací komoda holm (figaro, beton)

✅️Originální komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci dekorů figaro a beton komoda bez problémů doplní váš obývací pokoj. Komoda je vyrobena z kvalitních LDTD desek. Mezi přednosti tohoto materiálu patří odolnost vůči krátkodobé vlhkosti a drobnému mechanickému..Komoda obývací komoda holm široká (figaro, beton)

Komoda obývací komoda holm široká (figaro, beton)

✅️Prostorná komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci dekorů figaro a beton komoda bez problémů doplní váš obývací pokoj. Komoda je vyrobena z kvalitních LDTD desek. Mezi přednosti tohoto materiálu patří odolnost vůči krátkodobé vlhkosti a drobnému mechanickému..Vitrína obývací vitrína holm (figaro, beton)

Vitrína obývací vitrína holm (figaro, beton)

✅️Obývací vitrína Holm Obývací vitrína Holm je vzhledem ke svému modernímu provedení nejen vkusným doplňkem do vašeho interiéru, ale zároveň i praktickým kusem nábytku. Vitrína je rozdělena na šest praktických šuplíků, které nabízejí bohatý úložný prostor. Čtyři police, které se nacházejí v prosklené části, jsou vhodným místem pro vystavení dekorací. Díky kombinaci..Komoda obývací komoda holm (dub canyon)

Komoda obývací komoda holm (dub canyon)

✅️Originální komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky provedení v dekoru dubu canyon komoda bez problémů doplní váš obývací pokoj. Komoda je vyrobena z kvalitních LDTD desek. Mezi přednosti tohoto materiálu patří odolnost vůči krátkodobé vlhkosti a drobnému mechanickému..Komoda obývací komoda holm široká (dub canyon)

Komoda obývací komoda holm široká (dub canyon)

✅️Prostorná komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky provedení v dekoru dubu canyon komoda bez problémů doplní váš obývací pokoj. Komoda je vyrobena z kvalitních LDTD desek. Mezi přednosti tohoto materiálu patří odolnost vůči krátkodobé vlhkosti a drobnému mechanickému..Vitrína obývací vitrína holm (dub canyon)

Vitrína obývací vitrína holm (dub canyon)

✅️Obývací vitrína Holm Obývací vitrína Holm je vzhledem ke svému modernímu provedení nejen vkusným doplňkem do vašeho interiéru, ale zároveň i praktickým kusem nábytku. Vitrína je rozdělena na šest praktických šuplíků, které nabízejí bohatý úložný prostor. Čtyři police, které se nacházejí v prosklené části, jsou vhodným místem pro vystavení dekorací. Díky kombinaci..Vitrína obývací vitrína sens (bílá, černá)

Vitrína obývací vitrína sens (bílá, černá)

✅️Obývací vitrína Sens Obývací vitrína Sens je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci bílé a černé barvy skvěle doplní kteroukoliv místnost. V dolní části vitríny můžete pro úschovu věcí využít 2 dvířka a 2 zásuvky. Na vystavění nejrůznějších předmětů slouží prosklená horní..Komoda komoda sens (5x zásuvka, bílá, černá)

Komoda komoda sens (5x zásuvka, bílá, černá)

✅️Praktická komoda Sens Komoda Sens je skvělým řešením, když vám doma schází úložný prostor. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci bílé a černé barvy skvěle doplní kteroukoliv místnost. 5 praktických zásuvek zajišťuje dostatek úložného prostoru. Horní desku můžete navíc využít na vystavení dekoračních nebo jiných předmětů. Komoda je vyrobena z..Komoda komoda lozano (4x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

Komoda komoda lozano (4x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

✅️Prostorná komoda Lozano Moderní komoda Lozano představuje elegantní řešení vašich problémů s nedostatkem úložného prostoru v celé řadě interiérů, od jídelny, přes obývací pokoj, až po ložnici. Její čtyři zásuvky společně s praktickými poličkami nabízí velmi štědré množství úložného prostoru, zatímco moderní design v kombinaci se světlým dekorem dubu sonoma..Komoda komoda lozano (2x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

Komoda komoda lozano (2x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

✅️Elegantní komoda Lozano Moderní komoda Lozano představuje ideální řešení problémů s úložným prostorem ve vaší ložnici, nebo jiném interiéru. Její čtyři zásuvky společně s prostornými policemi garantují velmi štědrou kombinaci úložného a odkládacího prostoru. Moderní, design, společně se světlým dekorem dubu sonoma zajišťuje, že bude komoda ladit s takřka jakýmkoli..Komoda komoda lozano (4x zásuvka, sonoma)

Komoda komoda lozano (4x zásuvka, sonoma)

✅️Komoda Lozano Pokud hledáte moderní a zároveň praktické řešení nedostatku úložného prostoru ve vaší ložnici, nebo jiném interiéru, pak je tu komoda Lozano právě pro vás. Její čtyři prostorné zásuvky vám zajistí štědré množství úložného prostoru, zatímco díky svému modernímu vzhledu a světlému dekoru dubu sonoma snadno zapadne do téměř jakéhokoli interiéru. Celá..Vitrína vitrína lozano (1x dveře, 2x zásuvka, sonoma)

Vitrína vitrína lozano (1x dveře, 2x zásuvka, sonoma)

✅️Elegantní vitrína Lozano Vysoká vitrína Lozano představuje ideální řešení nedostatku úložného prostoru ve vašem obýváku, nebo jiném interiéru. Její štíhlá, vysoká konstrukce působí velmi elegantně, zatímco prakticky členěné poličky v kombinaci se dvěma zásuvkami, zajistí dostatek úložného prostoru pro vaše suvenýry, skleničky a dekorace. Pro její výrobu byla..Vitrína vitrína lozano (2x dveře, 2x zásuvka sonoma)

Vitrína vitrína lozano (2x dveře, 2x zásuvka sonoma)

✅️Vysoká vitrína Lozano Pokud hledáte elegantní řešení nedostatku úložného prostoru ve vašem obýváku, nebo jiném interiéru, je vysoká vitrína Lozano to pravé řešení právě pro vás. Kombinace tří prakticky členěných poliček se dvěma zásuvkami vám poskytne vskutku štědré množství úložného prostoru, zatímco prosklená dvířka zajistí, že na uložené věci budete mít..Komoda komoda glen (4x dveře, figaro, beton)

Komoda komoda glen (4x dveře, figaro, beton)

✅️Komoda Glen Komoda Glen se vzhledem ke svému provedení stane vkusným doplňkem ve vašem interiéru. Zaujme nejen svým designem vyznačujícím se čistými moderními liniemi, ale také bohatým úložným prostorem, který je členěn do čtyř skříněk. Je tedy vhodná na úschovu vašich potřebných věcí, které budou v komodě přehledně uloženy. Materiálem jsou kvalitní LDTD desky..Komoda komoda glen (4x zásuvka, figaro, beton)

Komoda komoda glen (4x zásuvka, figaro, beton)

✅️Komoda Glen Komoda Glen se vzhledem ke svému provedení stane vkusným doplňkem ve vašem interiéru. Zaujme nejen svým designem vyznačujícím se čistými moderními liniemi, ale také bohatým úložným prostorem, který je členěn do čtyř zásuvek. Je tedy vhodná na úschovu vašich potřebných věcí, které budou v komodě přehledně uloženy. Materiálem jsou kvalitní LDTD desky..Komoda komoda glen (3x dveře, figaro, beton)

Komoda komoda glen (3x dveře, figaro, beton)

✅️Komoda Glen Komoda Glen se vzhledem ke svému provedení stane vkusným doplňkem ve vašem interiéru. Zaujme nejen svým designem vyznačujícím se čistými moderními liniemi, ale také bohatým úložným prostorem, který je členěn do jedné zásuvky a tří skříněk. Je tedy vhodná na úschovu vašich potřebných věcí, které budou v komodě přehledně uloženy. Materiálem jsou kvalitní..Komoda komoda glen (4x dveře, 2x zásuvka, figaro, beton)

Komoda komoda glen (4x dveře, 2x zásuvka, figaro, beton)

✅️Komoda Glen Komoda Glen se vzhledem ke svému provedení stane vkusným doplňkem ve vašem interiéru. Zaujme nejen svým designem vyznačujícím se čistými moderními liniemi, ale také bohatým úložným prostorem, který je členěn do dvou zásuvek a čtyř skříněk. Je tedy vhodná na úschovu vašich potřebných věcí, které budou v komodě přehledně uloženy. Materiálem jsou kvalitní..Vitrína vitrína glen (1x dveře, figaro, beton)

Vitrína vitrína glen (1x dveře, figaro, beton)

✅️Vitrína Glen Vitrína Glen je nejen vkusným doplňkem do vašeho interiéru, ale také i praktickým kusem nábytku. Je vhodná na uložení drobností, přičemž prosklená část umožňuje vystavení vašich dekorací. Dveře jsou vyplněny dřevem či sklem, čímž zajišťují ochranu před prachem. Svým nadčasovým provedením zaujme a hodí se jak do pracovny, tak do obývacího pokoje...Vitrína vitrína glen (2x dveře, figaro, beton)

Vitrína vitrína glen (2x dveře, figaro, beton)

✅️Vitrína Glen Vitrína Glen je nejen vkusným doplňkem do vašeho interiéru, ale také i praktickým kusem nábytku. Je vhodná na uložení drobností, přičemž prosklená část umožňuje vystavení vašich dekorací či porcelánových setů. Dveře jsou vyplněny dřevem či sklem, čímž zajišťují ochranu před prachem. Svým nadčasovým provedením zaujme a hodí se jak do pracovny, tak do..Komoda komoda duras (2x dveře, 4x zásuvka, lamino, bíláhnědá)

Komoda komoda duras (2x dveře, 4x zásuvka, lamino, bíláhnědá)

✅️Moderní komoda Duras Komoda Duras je zhotovena velmi originálně a moderně, a proto nadchne každého vyznavače všeho moderního a přitom praktického. Je provedena v elegantním bílém a hnědém dekoru, který zútulní váš domov. Komoda nabízí velkorysý úložný prostor, členěný do čtyř zásuvek a dvou skříněk s dveřmi. Její precizní provedení zaručuje vysokou kvalitu a..Rülke dům pro panenky vč. sady nábytku

Rülke dům pro panenky vč. sady nábytku

✅️Dům pro panenky s balkonem vyrobený z ekologicky certifikované březové překližky (PEFC / FSC) a je vyráběn v Krušných horách. Přírodní domeček pro panenky s růžovou střechou, mezipodlahou a balkonem je barevnou skvrnou v každé dětské místnosti. Střešní plochy jsou téměř..


Sady nábytku 4,25 (85%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů sady nabytku obsahuje 21 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte sady nábytku? Poradíme jak vybrat Sady nábytku, z výběru eshopů.
© 2021 Kontakt