TESCOMA aroma sprej FANCY HOME 250 ml, Arganové květy


TESCOMA aroma sprej FANCY HOME 250 ml, Arganové květy

Nábytek | Bytové doplňky a dekorace | Vůně do bytu a svíčky | Svícny

✅Přírodní vůně do domácnosti a kanceláří vynikající pro osvěžení bytových textilií a interiérů.Díky vysokému podílu přírodních esencí bez barviv a nežádoucích syntetických látek jsou aroma spreje FANCY HOME vhodné nejenom pro přímé nanášení na bytové textilie, ale i pro aplikaci do prostoru v interiérech. Vůně se nanáší na závěsy, záclony, textilní potahy, oděvy apod., ze kterých odstraní nežádoucí aroma, příjemně je osvěží a nezanechá skvrny. Aroma spreje FANCY HOME jsou dodávány v lahvičce 250 ml s manuálním rozprašovačem.Materiál: přírodní vůně bez barviv a nežádoucích syntetických látek...Tescoma aroma sprej FANCY HOME 250 ml, Arganové květy

Tescoma aroma sprej FANCY HOME 250 ml, Arganové květy

✅Přírodní vůně do domácnosti a kanceláří vynikající pro osvěžení bytových textilií a interiérů.   V čem jsou vůně FANCY HOME výjimečné?   Díky vysokému podílu přírodních esencí bez barviv a nežádoucích syntetických látek jsou aroma..


TESCOMA aroma sprej FANCY HOME 250 ml, Arganové květy 2,25 (45%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma aroma sprej fancy home 250 ml, arganove kvety obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma aroma sprej fancy home 250 ml, arganové květy? Poradíme jak vybrat TESCOMA aroma sprej FANCY HOME 250 ml, Arganové květy, z výběru eshopů.
© 2021 Kontakt