TESCOMA láhev PAPU PAPI 150 ml, modrá


TESCOMA láhev PAPU PAPI 150 ml, modrá

Pro děti | Péče o dítě | Odsávačky, pomůcky pro kojení

✅Špičková dětská láhev s prvotřídní antikolikovou silikonovou savičkou. Láhev je zcela unikátní, vyrobena technologií nanoCARE™, ze špičkového plastového materiálu vhodného pro použití ve zdravotnictví. Díky použité technologii je láhev PAPU PAPI: antibakteriální, nezabarvuje se, nevstřebává pachy a a je ekologická. Dětská láhev 150 ml je dodávána se savičkou S pro děti od prvních dnů po narození. Dětská láhev PAPU PAPI je vhodná pro použití se samostatně dodávanými antikolikovými savičkami PAPU PAPI všech velikostí. Výhody a specifikace: opatřena přesnou odměrkou dostatečně velké komfortní úchyty, které lze z láhve snadno sejmout lze ji sterilizovat a používat k ohřívání v mikrovlnné troubě (ohřev s pootevřeným uzávěrem) stačí opláchnout, není třeba mýt v myčce záruka: 3 roky..Tescoma láhev PAPU PAPI 150 ml, modrá

Tescoma láhev PAPU PAPI 150 ml, modrá

✅Špičková dětská láhev s prvotřídní antikolikovou silikonovou savičkou.   V čem Láhev PAPU PAPI  vyniká?   Je vyrobena unikátní technologií nanoCARE™ ze špičkového plastového materiálu vhodného pro použití ve..


TESCOMA láhev PAPU PAPI 150 ml, modrá 4 (80%) 27 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma lahev papu papi 150 ml, modra obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma láhev papu papi 150 ml, modrá? Poradíme jak vybrat TESCOMA láhev PAPU PAPI 150 ml, modrá, z výběru eshopů.
© 2021 Kontakt