TESCOMA nůž s keramickou čepelí VITAMINO 12 cm


TESCOMA nůž s keramickou čepelí VITAMINO 12 cm

Dům a zahrada | Domácnost | Doplňky do kuchyně | Kuchyňské náčiní | Kuchyňské nože

✅Nůž s keramickou čepelí VITAMINO značky Tescoma - perfektní univerzální kuchyňský nůž zejména pro krájení a porcování čerstvého ovoce a zeleniny. Špičková keramická čepel nože neničí cenné vitamíny i nutriční látky obsažené v čerstvém ovoci a zelenině. Krájené potraviny nevadnou ani nehnědnou, nemění chuť ani vůni a zůstávají déle svěží. Nože s keramickou čepelí VITAMINO jsou nejlepší volbou zejména pro ovocné, zeleninové, dětské a dietní pokrmy. Nůž je velmi ostrý a při běžném používání se netupí i nikdy nerezaví. Vhodné do myčky nádobí. Záruka 3 roky. Materiál: prvotřídní keramická čepel, rukojeť a pouzdro z odolného plastu. Celková délka 22 cm, délka čepele 12 cm...Tescoma nůž s keramickou čepelí VITAMINO 12 cm

Tescoma nůž s keramickou čepelí VITAMINO 12 cm

✅Univerzální kuchyňský nůž vynikající zejména pro krájení a porcování čerstvého ovoce a zeleniny.     V čem je nůž s keramickou čepelí VITAMINO výjimečný?   Špičková keramická čepel nože VITAMINO neničí cenné vitamíny a..


TESCOMA nůž s keramickou čepelí VITAMINO 12 cm 5 (100%) 31 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma nuz s keramickou cepeli vitamino 12 cm obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma nůž s keramickou čepelí vitamino 12 cm? Poradíme jak vybrat TESCOMA nůž s keramickou čepelí VITAMINO 12 cm, z výběru eshopů.
© 2022 Kontakt