TESCOMA pánev hluboká PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm


TESCOMA pánev hluboká PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm

Nábytek | Bytové doplňky a dekorace | Doplňky do kuchyně | Vaření | Pánve

✅Luxusní kuchyňská pánev s poklicí President Stone vhodná na sporák i do trouby. Pokrmy připravované v pánvi s antiadhezním povlakem s charakterem neleštěného přírodního kamene se nepřipalují, zachovávají si přirozenou chuť i šťavnatost,. Smažit i zapékat můžete i s použitím minimálního množství tuku. Povlak je vysoce odolný, vhodný i pro neostré kovové kuchyňské nářadí. Díky antiadheznímu povlaku vně nádoby se snadno čistí a atraktivní vzhled si zachovává dlouhodobě. Rukojeti z prvotřídní nerezavějící oceli jsou k pánvi přichycena nerezovými nýty, jsou zcela uzavřené a dokonale vodotěsné. Pánev PRESIDENT Stone neobsahuje žádné plastové části a lze ji proto používat i pro zapékání v pečicí troubě. Záruka 5 let...Tescoma pánev hluboká PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm

Tescoma pánev hluboká PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm

✅Pánev, která by vám neměla chybět   Máme pro vás dokonalou luxusní kuchyňskou pánev s poklicí vhodnou na sporák i do trouby. Optimálně hlubokou, se dvěma uchy a špičkovým antiadhezním povrchem uvnitř i vně!   Smažte jako na kameni   Hluboká..


TESCOMA pánev hluboká PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm 5 (100%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma panev hluboka president stone s poklici ø 24 cm obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma pánev hluboká president stone s poklicí ø 24 cm? Poradíme jak vybrat TESCOMA pánev hluboká PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm, z výběru eshopů.
© 2021 Kontakt