Tescoma šálek na espresso s podšálkem myCOFFEE, 6 ks, Deep blue


TESCOMA Šálek na espresso s podšálkem myCOFFEE, 6 ks, Deep blue

TESCOMA Šálek na espresso s podšálkem myCOFFEE, 6 ks, Deep blue

✅Šálky na espresso s podšálky myCOFFEE jsou vyrobeny z tenkostěnného porcelánu New Bone výjimečného svou mimořádnou bělostí a vysokou odolností. Souprava šesti šálků s podšálky kombinuje originálním způsobem tradiční design porcelánového nádobí s trendy dekory...Tescoma šálek na espresso s podšálkem myCOFFEE, 6 ks, Deep blue

Nápoje | Hrnky a šálky | Porcelánové servisy

✅Moderní kávový servis z tenkostěnného porcelánu s atraktivním dekorem.   V čem šálky na espresso s podšálky myCOFFEE vynikají?   Kombinují tradiční tvar nápojového porcelánu s moderním atraktivním dekorem. Šálky a podšálky jsou vyrobeny z tenkostěnného „nového kostního porcelánu“, který je výjimečný svou mimořádnou bělostí a vysokou odolností. Nový kostní porcelán je materiál, který má všechny vynikající vlastnosti tradičního a luxusního kostního porcelánu. Je tenký, proto lehký a přitom velmi pevný. Jako „nový“, je označován proto, že je v něm pravá kostní moučka používaná v tradičním čínském kostním porcelánu nahrazena ekologickým syntetickým materiálem.     Jaké mají šálky na espresso s podšálky myCOFFEE další výhody?   souprava je dodávána v atraktivním dárkovém boxu v nabídce také soupravy nápojových hrnků myCOFFEE se stejným dekorem.   Materiál: Špičkový tenkostěnný porcelán. Použití a čištění: Vhodné do mikrovlnné trouby a do myčky . Záruka: 2 roky.    ..


Tescoma šálek na espresso s podšálkem myCOFFEE, 6 ks, Deep blue 2,25 (45%) 38 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma salek na espresso s podsalkem mycoffee, 6 ks, deep blue obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma šálek na espresso s podšálkem mycoffee, 6 ks, deep blue? Poradíme jak vybrat Tescoma šálek na espresso s podšálkem myCOFFEE, 6 ks, Deep blue, z výběru eshopů.
© 2022 Kontakt