Tescoma Nakličovací miska se semínky SENSE


Tescoma Nakličovací miska se semínky SENSE

Kuchyně a jídelna | Příprava domácích potravin

✅Originální nakličovací miska SENSE značky Tescoma je vynikající pro pěstování čerstvých a zdraví prospěšných rostlinných klíčků v domácnosti. Dvoudílná miska z prvotřídního odolného plastu je vhodná do myčky nádobí. Návod k pěstování uvnitř balení. Semínka skladujte v suchu a v chladu. Minimální trvanlivost semínek: viz informace na balení semínek.Obsah balení: dvoudílná nakličovací miska – spodní transparentní nádoba slouží jako zásobník vody, horní zelená perforovaná miska je určena pro "zázračné" klíčení 50 g klíčivých semínek rostlin alfaalfa, hořčice žlutá a pískavice řecké seno - jejichž prospěšnost je obdivuhodná..Tescoma nakličovací miska se semínky SENSE

Tescoma nakličovací miska se semínky SENSE

✅Klíč(ky) ke zdraví Zdraví prospěšné rostlinné klíčky bohaté na vitamíny a cenné nutriční látky si s nakličovací miskou a semínky SENSE můžete vypěstovat snadno a rychle i doma. Dvoudílná miska a 50 gramů klíčivého mixu BIO semínek pro..


Tescoma Nakličovací miska se semínky SENSE 2,25 (45%) 35 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma naklicovaci miska se seminky sense obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma nakličovací miska se semínky sense? Poradíme jak vybrat Tescoma Nakličovací miska se semínky SENSE, z výběru eshopů.
© 2022 Kontakt