Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks


Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Dům a zahrada | Domácnost | Doplňky do kuchyně | Kuchyňské náčiní | Formy na led

✅Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů. Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI značky Tescoma - snadno s nimi zvládnete přípravu domácí zmrzliny vyrobené z ověřených surovin.Tvořítka lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dáte zamrazit. Hotovou zmrzlinu můžete rozpojením tvořítek snadno odebírat z mrazničky po jednom nebo více tvořítkách.Pokud zmrzlina v horkém létě taje, nestéká přes okraj držátka, ale zůstává zachycena v jeho přesahujícím okraji. Ruce i oblečení dětí zůstanou čisté! Návod s recepty uvnitř balení. Záruka 3 roky. Vhodné do myčky nádobí...Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

✅Forma na nanuky, kterou můžete bez obav přenášet   Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů. Představujeme unikátní tvořítka na nanuky, která se skvěle plní, přenášejí i konzumují.   Zmrzlinové formičky nejen pro dětičky..


Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks 4,75 (95%) 35 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma tvoritka na zmrzlinu bambini, 6 ks obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma tvořítka na zmrzlinu bambini, 6 ks? Poradíme jak vybrat Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks, z výběru eshopů.
© 2023 Kontakt