Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka


Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka

Dům a zahrada | Domácnost | Doplňky do kuchyně | Pečení | Vykrajovátka

✅S vykrajovátky s razítkem DELÍCIA připravíte originální dekorované sušenky, linecké cukroví nebo perníčky s valentýnskými motivy. Cukroví připravené vykrajovátky ve tvaru srdíček se hodí nejenom na sv. Valentýna, ale i pro narozeninové oslavy, ke Dni matek apod.Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA mají dvě funkce:1. vykrajovátko s razítkem - vykrajovátkem vykrojte tvar a obtiskněte dekor.  Cukroví s obtisknutým dekorem je atraktivní, není třeba je dále zdobit a lze je podávat jako perníčky či sušenky. Cukroví s dekorem je také možné spojit marmeládou a podávat jako originální linecké cukroví.2. razítko - vysuňte dekor a vykrajovátko používejte jako razítko pro zdobení marcipánových nebo fondánových povrchů dortů, moučníků apod.  Snadné rozložení a údržba. Recept na domácí máslové sušenky součástí balení. Záruka 3 roky...Tescoma vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka

Tescoma vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka

✅Upečte si výtečné domácí cukroví s originálními valentýnskými motivy.   V čem Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA vynikají?   S vykrajovátky s razítkem DELÍCIA připravíte originální dekorované sušenky, linecké cukroví..


Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka 3,5 (70%) 31 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma vykrajovatka s razitkem delIcia, 3 ks, srdicka obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma vykrajovátka s razítkem delÍcia, 3 ks, srdíčka? Poradíme jak vybrat Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka, z výběru eshopů.
© 2021 Kontakt