Tescoma forma na nepečené dorty DELÍCIA ø 24 cm


TESCOMA forma na nepečené dorty DELÍCIA ø 24 cm

TESCOMA forma na nepečené dorty DELÍCIA ø 24 cm

✅Připravujte snadno a rychle osvěžující ovocné nebo zmrzlinové dorty, které nemusíte péct! Letní hit ve tvaru věnce hravě vykouzlíte ve formě na nepečené dorty DELÍCIA o průměru 24 cm.Připravit můžete sladký dezert i slaný aspik, a to bez otvoru nebo s otvorem uprostřed,..Tescoma forma na nepečené dorty DELÍCIA ø 24 cm

Pečení | Pečicí formy | Formy na dort

✅Nepečený dezert, aspik, i zmrzlinový dort   Připravujte snadno a rychle osvěžující ovocné nebo zmrzlinové dorty, které nemusíte péct! Letní hit ve tvaru bábovky či věnce nyní hravě vykouzlíte ve formách na nepečené dorty DELÍCIA o průměru 20 nebo 24 cm. Připravit v nich můžete sladký dezert i slaný aspik, a to bez otvoru nebo s otvorem uprostřed, záleží jen na vás. K formě vám přibalíme i originální recepty vyladěné našimi kuchaři k dokonalosti.   Formy na dorty, které nepotřebují troubu     V čem jsou formy na nepečené dorty DELÍCIA jedinečné? Především tím, že mají odnímatelný středový díl, díky kterému můžete snadno připravit dorty a aspiky s otvorem i bez otvoru uprostřed.   Věnec nebo bábovku?   Obě formy, ať už ve tvaru věnce nebo bábovky, jsou vhodné do ledničky i mrazničky a můžete je bez obav mýt v myčce nádobí. Formy na nepečené dorty DELÍCIA ø 20 a 24 cm vybrábíme z odolného platu a dáme vám na ně nadstandardní záruku 3 roky!  ..


Tescoma forma na nepečené dorty DELÍCIA ø 24 cm 3,25 (65%) 48 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma forma na nepecene dorty delIcia ø 24 cm obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma forma na nepečené dorty delÍcia ø 24 cm? Poradíme jak vybrat Tescoma forma na nepečené dorty DELÍCIA ø 24 cm, z výběru eshopů.
© 2023 Kontakt