Tescoma jídelní příbor VICTORIA, souprava 24 ks


TESCOMA jídelní příbor VICTORIA, souprava 24 ks

TESCOMA jídelní příbor VICTORIA, souprava 24 ks

✅Jídelní příbor VICTORIA značky Tescoma, elegantní doplněk pro každý prostřený stůl a každou příležitost. Vyrobeno z nerezavějící oceli se špičkovou povrchovou úpravou s vysokým leskem. 5 roků záruka.Obsah sady: 6x jídelní nůž, 6x vidlička, 6x polévková lžíce a 6x..



Tescoma jídelní příbor VICTORIA, souprava 24 ks

Stolování | Příbory | Sady příborů

✅Nerezové příbory pro 21. století Představujeme kvalitní jídelní příbor z nerezavějící oceli se špičkovou povrchovou úpravou.     Tento jídelní příbor obsahuje 6 jídelních nožů, 6 vidliček, 6 polévkových lžic a 6 lžiček. To je celkem 24 ks příborů s luxusní povrchovou úpravou „vysoký lesk“.   Luxusní příbor pro každodenní použití Tyto špičkové příbory si nemusíte schovávat pro slavnostní příležitosti - budou vám dělat radost u každého jídla. Protože jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, můžete je mýt bez obav v myčce nádobí.     Na soupravu příborů Victoria vám poskytneme nadstandardní záruku 5 let. luxusní povrchová úprava unikátní nadčasový design záruka 5 let..


Tescoma jídelní příbor VICTORIA, souprava 24 ks 2,5 (50%) 28 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma jidelni pribor victoria, souprava 24 ks obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma jídelní příbor victoria, souprava 24 ks? Poradíme jak vybrat Tescoma jídelní příbor VICTORIA, souprava 24 ks, z výběru eshopů.
© 2022 Kontakt