Tescoma nůž porcovací GrandCHEF 20 cm


Tescoma Nůž porcovací GrandCHEF 20 cm

Tescoma Nůž porcovací GrandCHEF 20 cm

✅Špičkové kuchyňské nože umožňující profesionální držení. Rukojeti a čepele nožů GrandCHEF jsou spojeny hladce a bez výstupků, přechod mezi nimi je plynulý. Uchopení nože lze přizpůsobit porcované potravině a způsobu krájení. Nože je možné držet KLASICKY za..Tescoma nůž porcovací GrandCHEF 20 cm

Krájení | Nože | Porcovací nože

✅Nože GrandCHEF vám umožní krájet jako chef   Myslíte si, že o kvalitě krájení rozhoduje jen výběr použité oceli, tvar čepele a stupeň nabroušení? Profesionální kuchaři by vám řekli, že stejně důležitý je způsob krájení, resp. držení nože nejen za rukojeť, ale částečně i za čepel. Mají tím totiž krájení pod dokonalou kontrolou a ruka se při něm tak snadno neunaví Teď můžete stejně profesionálně krájet i vy – představujeme špičkové nože GrandCHEF, které umožňují získat ten správný kuchařský grif i amatérským kuchařům.   Kvalitní nože s hladkým přechodem mezi rukojetí a čepelí   Rukojeti a čepele nožů GrandCHEF jsou spojeny hladce a bez výstupků, přechod mezi nimi je plynulý. Díky tomu můžete uchopení nože dokonale přizpůsobit jak porcované potravině, tak způsobu krájení. Nůž GrandCHEF můžete držet KLASICKY za rukojeť nebo PROFESIONÁLNĚ, tedy v místě přechodu mezi rukojetí a čepelí. Snadno ale poznáte, že při profesionálním držení se vaše ruka neunaví ani při intenzivním krájení většího množství surovin.     Profesionální nože kované z nožířské oceli   Čepele jsou vyrobeny kováním z prvotřídní nerezavějící nožířské oceli, můžete je bez obav mýt v myčce nádobí a dáme vám na ně mimořádnou záruku 5 let.    ..


Tescoma nůž porcovací GrandCHEF 20 cm 2,25 (45%) 45 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma nuz porcovaci grandchef 20 cm obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma nůž porcovací grandchef 20 cm? Poradíme jak vybrat Tescoma nůž porcovací GrandCHEF 20 cm, z výběru eshopů.
© 2023 Kontakt