Tescoma pánev na palačinky GrandCHEF ø 26 cm


TESCOMA pánev na palačinky GrandCHEF ø 26 cm

TESCOMA pánev na palačinky GrandCHEF ø 26 cm

✅Pánev s nízkým okrajem pro snadnou přípravu palačinek na sporáku i v pečicí troubě, to je perfektní pánev GrandCHEF pro profesionální i domácí použití.Je vynikající pro přípravu palačinek na sporáku, ale také pro jejich následné zapékání v pečicí troubě.Rukojeť..Tescoma pánev na palačinky GrandCHEF ø 26 cm

Vaření | Pánve | Pánve na palačinky

✅Pánev s nízkým okrajem pro snadnou přípravu palačinek na sporáku i v pečicí troubě.   V čem Pánev na palačinky GrandCHEF ¤ 26 cm vyniká?   Je vynikající pro přípravu palačinek na sporáku, ale také pro jejich následné zapékání v pečicí troubě. Rukojeť pánve je celonerezová, nerezové je i indukční dno, pánev tedy neobsahuje žádné plastové části. Proto můžete pánev na palačinky GrandCHEF používat bez obav jak na všech typech sporáků včetně indukčních, tak v pečicí troubě.   Jaké má Pánev na palačinky GrandCHEF ¤ 26 cm další výhody?   moderní vnější kovový  vzhled s vysoce odolnou povrchovou úpravou pánev nemění svůj vzhled ani při intenzivním používání a mytí v myčce.   Materiál: Celokovová pánev s prvotřídním antiadhezním povlakem a indukčním dnem. Čištění: Vhodné do myčky.    Záruka: 5 roků. ..


Tescoma pánev na palačinky GrandCHEF ø 26 cm 5 (100%) 18 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma panev na palacinky grandchef ø 26 cm obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma pánev na palačinky grandchef ø 26 cm? Poradíme jak vybrat Tescoma pánev na palačinky GrandCHEF ø 26 cm, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt