Tescoma rychlovarná konvice GrandCHEF 1.7 l


TESCOMA rychlovarná konvice GrandCHEF 1.7 l

TESCOMA rychlovarná konvice GrandCHEF 1.7 l

✅Rychlá, komfortní, bezpečná a krásná. Právě taková je nerezová konvice GrandCHEF s příkonem 2000 W, světelným indikátorem ohřevu a funkcí automatického vypnutí. K dalším velkým plus patří široké hrdlo pro snadné plnění a čištění, odnímatelný filtr pro zachycení..Tescoma rychlovarná konvice GrandCHEF 1.7 l

Domácí spotřebiče

✅Kvalitní rychlovarná konvice   Rychlá, komfortní, bezpečná a krásná! Právě taková je nerezová konvice GrandCHEF s příkonem 2000 W, světelným indikátorem ohřevu a funkcí automatického vypnutí.   Skvělá rychlovarka za bezva cenu   K dalším velkým PLUS patří široké hrdlo pro snadné plnění a čištění, odnímatelný filtr pro zachycení minerálních usazenin a nečistot a masivní rukojeť s tlačítkem pro otevření víčka.     Stupnice pro přehledné minimální a maximální plnění je u nás samozřejmostí.   Nerezová konvice s velkorysým objemem 1,7 l   Rychlovarná konvice GrandCHEF je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu a poskytneme vám na ni standardní záruku 2 roky. ..


Tescoma rychlovarná konvice GrandCHEF 1.7 l 4,75 (95%) 23 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma rychlovarna konvice grandchef 1.7 l obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma rychlovarná konvice grandchef 1.7 l? Poradíme jak vybrat Tescoma rychlovarná konvice GrandCHEF 1.7 l, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt