Tescoma tlakový hrnec PRESTO DUO 4.0 a 6.0 l


TESCOMA tlakový hrnec PRESTO DUO 4.0 a 6.0 l

TESCOMA tlakový hrnec PRESTO DUO 4.0 a 6.0 l

✅S touto soupravou tlakových hrnců uvaříte vše rychleji, šetrněji a bezpečněji. Díky možnosti vařit při nízkém i vysokém tlaku zachováte vašim pokrmům přirozenou chuť a nutriční hodnoty. Hrnec je vybaven 3 bezpečnostními tlakovými pojistkami + 1 pojistkou proti..Tescoma tlakový hrnec PRESTO DUO 4.0 a 6.0 l

Vaření | Tlakové hrnce | Sady tlakových hrnců

✅Pojďte taky dělat tlaky! Se soupravou tlakových hrnců PRESTO DUO všechno zvládnete rychleji, šetrněji a bezpečněji, což je u tohoto typu hrnců zvláště důležité. Na 4 pojistky a masivní rukojeť se můžete plně spolehnout. Zkrátka nepřijdete ani o kousek bezpečí, přitom za oba tyto kvalitní tlakové hrnce s bajonetovým zavíráním zaplatíte velmi příznivou cenu. A chcete si to navíc usnadnit? Díky možnosti vařit při nízkém i vysokém tlaku hrnce lehce přizpůsobíte vašim pokrmům, jimž zachováte přirozenou chuť a nutriční hodnoty.  O co bude vaření snadnější, o to bude zábavnější.   V čem je souprava tlakových hrnců PRESTO DUO výjimečná? Především v provedení. Tělo těchto hrnců je vyrobené z prvotřídní nerezavějící oceli a rukojeť z kvalitních odolných plastů, o kterou se jen tak nepopálíte. Zkušené hospodyňky jistě obzvlášť ocení třívrstvé sendvičové dno. Má totiž vynikající termoakumulační  vlastnosti, takže se dá značně ušetřit za energie do rodinné kasy. Jak to funguje? V tlakovém hrnci PRESTO probíhá plnohodnotné vaření i při nižším výkonu sporáku, který navíc můžete s klidem vypnout ještě před ukončením vaření.     Jaké má souprava tlakových hrnců PRESTO DUO další výhody?    odolná a robustní konstrukce   mimořádně bezpečné použití za nejnižší možnou cenu   4 pojistky: 3 bezpečnostní tlakové pojistky + 1 pojistka proti nechtěnému otevření   při správném používání žádné riziko popálení o rukojeť   lze použít u všech typů sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické a indukční   univerzální poklice   výrazně rychlejší vaření, než je standard   praktický design pro každou kuchyni   Použití: vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních. Mytí v myčce: ano (platí pro nádobu tlakového hrnce). Záruka: 5 let.  ..


Tescoma tlakový hrnec PRESTO DUO 4.0 a 6.0 l 4 (80%) 29 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma tlakovy hrnec presto duo 4.0 a 6.0 l obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma tlakový hrnec presto duo 4.0 a 6.0 l? Poradíme jak vybrat Tescoma tlakový hrnec PRESTO DUO 4.0 a 6.0 l, z výběru eshopů.
© 2021 Kontakt