Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks


Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

✅Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů. Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI značky Tescoma - snadno s nimi zvládnete přípravu domácí zmrzliny vyrobené z ověřených surovin.Tvořítka lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte..Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Kuchyňské nářadí a pomůcky | Příprava domácích potravin | Příprava zmrzliny

✅Forma na nanuky, kterou můžete bez obav přenášet   Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů. Představujeme unikátní tvořítka na nanuky, která se skvěle plní, přenášejí i konzumují.   Zmrzlinové formičky nejen pro dětičky :-)   V čem jsou jedinečné? Snadno s nimi zvládnete přípravu domácí zmrzliny vyrobené z ověřených surovin. Tvořítka BAMBINI lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dáte zamrazit.  Hotovou zmrzlinou můžete rozpojením tvořítek snadno odebírat z mrazničky po jednom nebo více tvořítkách.     Pokud zmrzlina v horkém létě taje, nestéká přes okraj držátka, ale zůstává zachycena v jeho přesahujícím okraji. Ruce i oblečení dětí zůstanou čisté!   Nanukové formy i s recepty    Tento výrobek dodáváme včetně receptů na ovocné, smetanové, čokoládové i jogurtové zmrzliny a ovocné dřeně. Použitým materiálem je odolný plast, takže jsou tvořítka vhodná do myčky nádobí. Na výrobek vám poskytneme nadstandardní záruku 3 roky.  Tak dobrou chuť ;-)        ..


Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks 4 (80%) 38 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma tvoritka na zmrzlinu bambini, 6 ks obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma tvořítka na zmrzlinu bambini, 6 ks? Poradíme jak vybrat Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks, z výběru eshopů.
© 2023 Kontakt