Tescoma tvořítko na hamburgery PRESTO


TESCOMA tvořítko na hamburgery PRESTO

TESCOMA tvořítko na hamburgery PRESTO

✅PRESTO tvořítko na hamburgery. Vynikající pro snadnou přípravu domácích masových burgerů. Ochucenou masovou směsí tvořítko naplňte, zarovnejte a stisknutím rukojetí vytvarovaný burger vyklopte. Vyrobeno z odolného plastu, vhodné do myčky. Recept uvnitř balení...Tescoma tvořítko na hamburgery PRESTO

Kuchyňské nářadí a pomůcky | Ostatní kuchyňské náčiní | Pomůcky a příslušenství

✅Díky šikovnému tvořítku PRESTO budou vaše hamburgery jeden jak druhý: dokonale kulaté, stejně vysoké a rovnoměrně propečené.   V čem je tvořítko na hamburgery PRESTO výjimečné? Je skvělé pro snadnou přípravu oblíbených masových hamburgerů. Všechny budou mít krásný tvar a stejnou velikost, která do klasických hamburgerových housek padne jako ulitá.   Jaké další výhody má tvořítko na hamburgery PRESTO?   snadná a rychlá příprava hamburgerů   vyrobeno z odolného plastu v jasně červené barvě   recept na originální hamburger z hovězího masa součástí balení   Materiál: kvalitní odolný plast. Údržba: vhodné do myčky nádobí. Záruka: 3 roky..


Tescoma tvořítko na hamburgery PRESTO 5 (100%) 42 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma tvoritko na hamburgery presto obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma tvořítko na hamburgery presto? Poradíme jak vybrat Tescoma tvořítko na hamburgery PRESTO, z výběru eshopů.
© 2023 Kontakt