Tescoma vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 60 x 50 cm


Tescoma Vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 60 x 50 cm

Tescoma Vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 60 x 50 cm

✅Moderní silikonový vál je vynikající pro přípravu všech druhů těsta a cukrářských pokrmů.Silikonový vál SiliconPRIME značky Tescoma je vynikající pro přípravu těst, marcipánu, cukrářských potahovacích hmot a dalších cukrářských pokrmů.Vál je opatřen stupnici pro..Tescoma vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 60 x 50 cm

Pečení | Příprava a zpracování těsta | Vály na těsto

✅Moderní silikonový vál vynikající pro přípravu všech druhů těsta a cukrářských pokrmů.     V čem vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME vyniká?   Silikonový vál SiliconPRIME je vynikající pro přípravu těst, marcipánu, cukrářských potahovacích hmot a dalších cukrářských pokrmů. Vál je opatřen stupnici pro přesné odměřování a porcování. Díky vysokému lesku na spodní straně válu přilne dokonale ke stolu, díky sametově matnému povrchu na pracovní straně se těsto k válu nelepí a po rozválení je dokonale hladké. Vál je perfektně skladný, po použití jej stačí srolovat a sepnout klipem, zabere jen minimum místa.     Jaké má vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME další výhody?   je žáruvzdorný vynikající i jako podložka pod horké pekáče a nádobí.     Materiál: Prvotřídní žáruvzdorný silikon. Údržba: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. ..


Tescoma vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 60 x 50 cm 5 (100%) 31 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma val s klipem delIcia siliconprime 60 x 50 cm obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma vál s klipem delÍcia siliconprime 60 x 50 cm? Poradíme jak vybrat Tescoma vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 60 x 50 cm, z výběru eshopů.
© 2022 Kontakt