Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka


Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka

Dětské zboží | Hračky | Společenské hry | Ostatní společenské hry

✅Rozvíjejte slovní zásobu svých dětí a pořiďte jim tuto zábavnou hru, která je naučí i základním počtům a rozeznávání tvarů a barev. Úkoly na deskách pokrývají různé obory související s předškolním vzděláváním. Balení obsahuje baterií napájenou kouzelnou tužku, 16 desek s úkoly, desku s kolečkem pro výběr otázek, 4 figurky a návod...Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka

Hračky a hry | Společenské hry | Znalostní hry a kvízy

✅️Vzdělávací hra Na venkově je jednou z řady her Malý objevitel, které jsou určené pro předškolní děti. Správnou odpověď děti označují elektronickou tužkou se světlem a zvukem. Holčičky a kluci se mohou seznámit s prvními číslicemi, slabikami a slovy, která mohou třídit. Na vývoji těchto her se podíleli pedagogové, zkušení psychologové a logopedi. Přednosti: rozvíjí logické myšlení a vnímání trénuje trpělivost Obsah hry: 16 vzdělávacích desek deska s kolečkem pro výběr otázek 4 figurky, elektronická tužka, návod Pořiďte dětem vzdělávací hru z řady Malý objevitel! Vhodné pro děti od 4 let Rozměr balení: 33 x 23 x 5,5 cm..


Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka 3,5 (70%) 19 x hodnotené

Kategorie produktů trefl maly objevitel na venkove a kouzelna tuzka obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte trefl malý objevitel na venkově a kouzelná tužka? Poradíme jak vybrat Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt