Šedá manšestrová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Donatella pravý roh

Šedá Manšestrová Rozkládací Rohová Pohovka Milo Casa Donatella Pravý Roh

Šedá manšestrová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Donatella pravý roh

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Milo Casa
Cena:58899 Kč
Šedá manšestrová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Donatella pravý roh 3,5 (70%) 21 hodnocení

Když se sejde vaše rodina či přátelé, je to pořádná parta lidí? Je báječné mít tolik blízkých. Připravte svůj obývací pokoj na početné sešlosti a radujte se z jejich společnosti. S opravdu prostornou pohovkou velikosti XXL se najde místo pro každého.
Značka Milo Casa pochází z Itálie a představuje vytříbenou kvalitu a působivý elegantní design. Celá výroba probíhá v Evropě a zakládá se na unikátním know how, které zahrnuje nejen výjimečnou čalounickou práci, ale také uvědomělý přístup k životnímu prostředí. Tkaniny, které tato značka používá jsou podrobeny náročným testům, aby zaručily špičkovou odolnost, komfort i atraktivní styl. - Výška: 84 cm - Váha: 132 kg - Hloubka: 180 cm - Šířka: 350 cm - Martindale: 100000 martindale - Výška nohou: 2 cm - Výška sedáku: 45 cm - Hloubka sedáku: 60 cm - Výška područky: 52 cm - Šířka područky: 25 cm - Výška zadní opěrky: 48 cm - Nosnost: 600 kg - Šířka sedáku: 300 cm - Hloubka sedáku lenošky: 135 cm - Celková hloubka pohovky: 180 cm - Barva nohou: Černá - Země původu: PL - Složení látky: 100% polyester - Čalounění: Látka - Velikost pohovky: Pěti a vícemístná - Roh: Pravý roh - Funkce : Rozkládací - Materiál: Dřevo masiv, Polstrované, Dřevotříska, Překližka - Materiál čalounění: Manšestr - Materiál konstrukce: Masiv borovice, Dřevotříska, Překližka - Materiál konstrukce: Masiv borovice, Dřevotříska, Překližka - Materiál nohou: Plast - Vyžaduje montáž: Ano - Rozměry spací plochy: 155x200 cm - Péče: Pravidleně vysávat s vhodným nástavcem na čalouněný nábytek, Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Výplň: Molitan (PUR) - Tvrdost sedáku: Středně tvrdý
Hledáte Rohové pohovky? V sekci kategorie | nábytek | sedací nábytek | sedací soupravy je možné objevit jedinečné Šedá manšestrová rozkládací rohová pohovka milo casa donatella pravý roh!
© 2021Kontakt