Bílá sluchátka s detaily v barvě růžového zlata Frends Layla

Bílá Sluchátka S Detaily V Barvě Růžového Zlata Frends Layla

Bílá sluchátka s detaily v barvě růžového zlata Frends Layla

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Móda a volný čas
Dodavatel:Frends
Cena:2659 Kč
Bílá sluchátka s detaily v barvě růžového zlata Frends Layla 4,75 (95%) 25 hodnocení

Čiší z nich nespoutanost, osobitost a styl, který jen tak nikde na ulici nepotkáte. Sluchátka The Layla jsou sexy doplňkem, který je zlomovým momentem mezi spojením elektroniky a ženského sofistikované světa. Nejsou navrhovány jen jako prostředník hudby, ale jako forma udávající nové tempo a nový pohled. Postavte se vedle hvězd jako Kirsten Stewart, Dita von Teese, Drew Barrymore nebo Anne Hatheway, které jim také podlehly. Při výrobě je na sluchátka pohlíženo jako na luxusní šperk. Jsou proto perfektní do posledního detailu, a to nejen po vizuální stránce, ale i té technické. Speciální 30 mm membrána zajišťuje ten nejlepší zvuk, jaký jste kdy slyšeli. Myslelo se i na pohodlí, takže sluchátka jsou vyrobená z paměťové pěny a jsou pro jakékoli případy o 90° otočná. A zlatým puncem tohoto skvostu je dárková krabička na magnetické zapínání.

. - Délka: 22 cm - Šířka: 7 cm - Výška: 22 cm - Váha: 650 g - Délka kabelu: 120 cm - Impedance: 16 Ohm - Materiál: Kůže , Textil, Kov - Připojení sluchátek: 3,5mm jack - Typ sluchátek: Přes hlavu - Zvuková frekvence: 20 - 20000 Hz - Vlastnost: S ovládáním, S pouzdrem
Hledáte Sluchátka? V sekci kategorie | móda a volný čas | vše na cestování | elektro na cesty je možné objevit jedinečné bílá sluchátka s detaily v barvě růžového zlata frends layla!
© 2021Kontakt