Bavlněné povlečení s prostěradlem na dvoulůžko a 2 povlaky na polštáře Water Fall 200 x 220 cm

Bavlněné Povlečení S Prostěradlem Na Dvoulůžko A 2 Povlaky Na Polštáře Water Fall 200 x 220 cm

Bavlněné povlečení s prostěradlem na dvoulůžko a 2 povlaky na polštáře Water Fall 200 x 220 cm

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Textil
Dodavatel:Eponj Home
Cena:809 Kč
Bavlněné povlečení s prostěradlem na dvoulůžko a 2 povlaky na polštáře Water Fall 200 x 220 cm 5 (100%) 22 hodnocení

Pohádkově půvabné a pohodlné povlečení si zaslouží stejně kvalitní prostěradlo! V této sadě najdete obojí, aby vám ložnice krásně ladila a spánek se tak stal co nejpříjemnějším požitkem.
Povlečení je opatřeno knoflíky, poštáře mají obálkový typ zapínání. OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ Polštáře s obálkovým typem zapínání jsou doplněny o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlaku. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes polštář a máte povlečeno. Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky. - Rozměr povlečení: 200x220 - Včetně povlaku na polštář: Ano - Vlastnosti prostěradla: Plachtová - Rozměr prostěradla: 220x240 - Zapínání povlečení: Na knoflíky - Sada: Včetně povlaku na polštář, Včetně prostěradla - Velikost polštáře: 50x70 - Zapínaní polštáře: Zakládací - Počet povlaků na polštář: 2 - Úroveň kvality: Dobrá kvalita - Složení látky: 65% bavlna, 35% polyester - Materiál: Polybavlna - Péče: Perte na 30 stupňů, Nepoužívejte chemické bělidlo, Nepoužívejte chemické čistící prostředky
Hledáte Povlečení? V sekci kategorie | textil | textil do ložnice je možné objevit jedinečné bavlněné povlečení s prostěradlem na dvoulůžko a 2 povlaky na polštáře water fall 200 x 220 cm!
© 2020Kontakt