Nůž z kované japonské oceli Cromargan® WMF Yari délka 31 cm

Nůž Z Kované Japonské Oceli Cromargan® WMF Yari Délka 31 Cm

Nůž z kované japonské oceli Cromargan® WMF Yari délka 31 cm

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kuchyně a jídelna
Cena:3899 Kč
Nůž z kované japonské oceli Cromargan® WMF Yari délka 31 cm 3 (60%) 21 hodnocení

Původně určený pro přípravu exotických pokrmů, dnes nezbytná součást každé moderní kuchyně. Nůž je charakterický svým speciálním tvarem a mimořádnou ostrostí. Čepel je širší než rukojeť, což umožňuje prstům větší prosor při krájení. Lehký, precizní a ideální na krájení masa, ryb, zeleniny i bylinek.
S WMF si domů přinášíte tu nejvyšší kvalitu: ✓ německá preciznost a nejmodernější technologie ✓ značka WMF pro nás vyrábí již přes 160 let ✓ Vyrábí nádobí a kuchyňské spotřebiče z kvalitní nerezové oceli, které se často dědí z generace na generaci. ✓ Značka myslí i na jednoduchou péči a údržbu, a tak se snaží, aby většina produktů mohla alespoň částečně do myčky nádobí. ✓ Jejich nerezové hrnce jsou slavné po celém světě. Milují je světoznámí kuchaři i amatérští nadšenci. - Rozměry: 31 cm (délka) - Hmotnost: 440 g - Materiál: speciální japonská kovaná ocel - Délka čepele: 16,5 cm - Další specifikace: ergonomicky tvarovaná a bezšroubová rukojeť - Specifikace: 67 vrstev vysoce kvalitní japonské čepele pro mimořádnou odolnost a dlouhou životnost. - Péče: nevhodné do myčky, myjte v ruce
Hledáte Nože? V sekci kategorie | kuchyně a jídelna | vaření a příslušenství je možné objevit jedinečné nůž z kované japonské oceli cromargan® wmf yari délka 31 cm!
© 2020Kontakt