Zahradní stolek Brafab Ninja Rustic 90 x 90 cm

Zahradní Stolek Brafab Ninja Rustic 90 x 90 cm

Zahradní stolek Brafab Ninja Rustic 90 x 90 cm

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Brafab
Cena:11299 Kč
Zahradní stolek Brafab Ninja Rustic 90 x 90 cm 2,75 (55%) 19 hodnocení

Odkládací stolky jsou pro každou zahradní slavnost, grilování nebo třeba jen každodenní posezení u kávy naprostou nutností.

My nejvíce fandíme kombinaci přírodního proutí s průzračným sklem, který povznese zjednodušený design zahradního nábytku na úroveň interiérových kousků. Výhodou stolků bez skla je zase nižší hmotnost a snadnější manipulace.

O značce

Historie švédské firmy Brafab sahá až do roku 1935. Farmář Bror Carlsson tehdy prodával pletené proutěné košíky z korby svého automobilu. Teprve když se do rodinného byznysu vložil syn Rolf, začal z něj budovat velkou a stabilní firmu, kterou je dnes. - Rozměry: 90 x 46 x 90 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 20 kg - Materiál: proutěná základna, skleněná deska - Péče a údržba: Otírat vlhkým hadrem - Tloušťka skleněné desky: 5 mm - Tvar proutí: půlkulatý - Montáž: Výrobek je dodáván v částečně složeném stavu - Vlastnosti: Odolný a omyvatelný materiál, odolný vůči UV záření
Hledáte Zahradní konferenční stolky? V sekci kategorie | nábytek | zahradní nábytek | zahradní stoly a stolky je možné objevit jedinečné zahradní stolek brafab ninja rustic 90 x 90 cm!
© 2021Kontakt