TipTrade Nepropustné prostěradlo na matrace 200x200 cm eshop

TipTrade Nepropustné prostěradlo na matrace 200x200 cm

TipTrade Nepropustné prostěradlo na matrace 200x200 cm

Do obchodu >>
Informace o produktu:
Kategorie: Bytový textil
Dodavatel:TipTrade
Cena:649,00 Kč
TipTrade Nepropustné prostěradlo na matrace 200x200 cm 3,25 (65%) 47 hodnocení

Nepropustné froté prostěradlo s polyuretanem je vyrobeno z nepropustného, ale prodyšného materiálu. Prostěradlo je napínací na matraci. Na bočnice prostěradla je použitý jersey materiál, který je zakončený všitou gumou. Bez nepropustného prostěradla je Vaše lůžko vystaveno vyššímu riziku znečištění nejen kapalinami a tělními tekutinami, ale také činností a množením baktérií a roztočů na povrchu matrace. Chráníte tak nejen svou matraci, ale i své zdraví. Praktičnost chrániče zvyšuje pevná guma všitá po obvodu - chránič tedy navléknete na matraci stejně jako napínací prostěradlo.

Proč Vaše postel potřebuje nepropustné froté prostěradlo?

Dokonalou ochranou před znečištěním prodloužíte životnost Vaší matrace. Zvýšíte hygieničnost a komfort svého spánku. Prodyšnost prostěradla eliminuje pocení spícího člověka. Rozměry prostěradla 200x200 cm jsou vhodné pro matrace široké 180-200x200 cm. Napínací guma všitá po obvodu pevně fixuje prostěradlo na matraci. Prostěradlo je vhodné i pro alergiky. Složení vrchní froté strany: 80 % bavlna a 20 % polyester. Složení spodní nepropustné strany: 100 % polyuretan. Na matrace do výšky 20-25 cm, výška odšitého rohu je 30 cm. Certifikát Oeko-Tex Standart 100. 

Praktické rady pro snadnou údržbu a dlouhou životnost prostěradla

Doporučené praní na 60 °C v pracím prostředku na bílé prádlo. Perte s bílým prádlem, aby nedošlo k nežádoucímu obarvení prostěradla. Nesušit v sušičce, ale nechat uschnout samostatně. Nepropustné prostěradlo nežehlete. Před prvním použitím prostěradlo vyperte.
Hledáte Chrániče na matrace? V sekci bydlení a doplňky | bytový textil | lůžkoviny a textil do ložnice | ložní prádlo je možné objevit jedinečné tiptrade nepropustné prostěradlo na matrace 200x200 cm!
© 2024Kontakt