Elektrický diamantový brousek nožů USB Vigan Diamant EDB02

Elektrický Diamantový Brousek Nožů USB Vigan Diamant EDB02

Elektrický diamantový brousek nožů USB Vigan Diamant EDB02

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Dodavatel:DECODOMA
Cena:1299.00 Kč
Elektrický diamantový brousek nožů USB Vigan Diamant EDB02 5 (100%) 51 hodnocení

 • na nejrůznější typy čepelí včetně keramických a rybářských nožů
 • 4 diamantové kotouče
 • dva stupně hrubosti broušení
 • po nabití přes USB lze používat bez připojení k elektrické síti 
 •  

  Nabíjecí brousek nožů Vigan je šikovným a rychlým pomocníkem při broušení čepelí nožů. Brousek je opatřen lithiovým akumulátorem 4000 mAh, který je zárukou dlouhé výdrže. Po nabití lze používat bez připojení k elektrické síti například na cestách, chatě či při kempování.

  Disponuje 4 kvalitními diamantovými brusnými kotouči se zrnitostí 600/1000, které jsou zárukou vysoké účinnosti, životnosti a výkonnosti při broušení. Diamantový brousek je vhodný pro různé typy nožů včetně keramických, sekáčky i speciální rybářské nože. Velmi snadno se ovládá a udržuje. Správný úhel vodících drážek a rovnoměrný tlak vytvoří dokonalé ostří. Dva stupně broušení - hrubé a jemné.

  Brousek je vybaven měnitelnou brusnou hlavou, kterou lze zakoupit jako náhradní díl samostatně pod číslem 20040. Dokoupením náhradního dílu prodloužíte životnost přístroje. 

  USB kabel je součástí výrobku (adaptér není součástí, k dobíjení lze použít vhodný kabel a standardní dobíjecí adaptér např. od mobilního telefonu).

   

  Materiál: nerezová ocel a plast

  Rozměry: 21 x 7,1 x 7,7 cm 

  Napájení: USB 3,7 V DC

  Příkon: 11 W

  Úhel ostření: 20°

  3600 ot./min

   
  Hledáte Brousky na nože? V sekci vybavení kuchyně | kuchyňské pomůcky | kuchyňské nože je možné objevit jedinečné elektrický diamantový brousek nožů usb vigan diamant edb02!
  © 2024Kontakt