Jídelní židle 4 ks samet kov Dekorhome Tmavě šedá,Jídelní židle 4 ks samet kov Dekorhome Tmavě šedá

Jídelní židle 4 Ks Samet Kov Dekorhome Tmavě šedá,Jídelní židle 4 Ks Samet Kov Dekorhome Tmavě šedá

Jídelní židle 4 ks samet  kov Dekorhome Tmavě šedá,Jídelní židle 4 ks samet  kov Dekorhome Tmavě šedá

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Jídelní židle a křesla
Dodavatel:vida
Cena:6110.00 Kč
Jídelní židle 4 ks samet kov Dekorhome Tmavě šedá,Jídelní židle 4 ks samet kov Dekorhome Tmavě šedá 5 (100%) 26 hodnocení

Jídelní židle jsou jak minimalistické, tak elegantní, takže se stanou nepřehlédnutelným doplňkem vašeho domova. Kuchyňské židle vám i vaší rodině poskytnou pohodlné místo, kam se můžete usadit k večeři v jídelně nebo ke čtení a odpočinku v obývacím pokoji. Silně polstrovaný pěnový sedák a opěradlo se postarají o to, aby se vám na nich vždy příjemně sedělo. Zlaté chromované nohy navíc přispívají k mimořádné stabilitě židlí a zaručují jejich dlouhou životnost. Barva: růžová / zlatáhnědá / zlatávínová / zlatážlutá / zlatáčerná / zlatásvětle zelená / zlatátmavě zelená / zlatámodrá / zlatákrémová / zlatásvětle šedá / zlatátmavě šedá / zlatáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: samet / chromované železoRozměry: šířka: 45 cmhloubka: 53,5 cmvýška: 87 cmšířka sedu: 44 cmhloubka sedu: 40 cmvýška sedu: 47 cmHmotnost: 18,6 kgDodáváno v demontu.,Jídelní židle jsou jak minimalistické, tak elegantní, takže se stanou nepřehlédnutelným doplňkem vašeho domova. Kuchyňské židle vám i vaší rodině poskytnou pohodlné místo, kam se můžete usadit k večeři v jídelně nebo ke čtení a odpočinku v obývacím pokoji. Silně polstrovaný pěnový sedák a opěradlo se postarají o to, aby se vám na nich vždy příjemně sedělo. Zlaté chromované nohy navíc přispívají k mimořádné stabilitě židlí a zaručují jejich dlouhou životnost. Barva: růžová / zlatáhnědá / zlatávínová / zlatážlutá / zlatáčerná / zlatásvětle zelená / zlatátmavě zelená / zlatámodrá / zlatákrémová / zlatásvětle šedá / zlatátmavě šedá / zlatáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: samet / chromované železoRozměry: šířka: 45 cmhloubka: 53,5 cmvýška: 87 cmšířka sedu: 44 cmhloubka sedu: 40 cmvýška sedu: 47 cmHmotnost: 18,6 kgDodáváno v demontu.
Hledáte Sady židlí? V sekci kuchyně | jídelní židle a křesla | jídelní židle je možné objevit jedinečné jídelní židle 4 ks samet kov dekorhome tmavě šedá,jídelní židle 4 ks samet kov dekorhome tmavě šedá!
© 2022Kontakt