Jídelní stůl akácie černá Dekorhome - POSLEDNÍ KUS,Jídelní stůl akácie černá Dekorhome - POSLEDNÍ KUS

Jídelní Stůl Akácie černá Dekorhome - POSLEDNÍ KUS,Jídelní Stůl Akácie černá Dekorhome - POSLEDNÍ KUS

Jídelní stůl akácie  černá Dekorhome - POSLEDNÍ KUS,Jídelní stůl akácie  černá Dekorhome - POSLEDNÍ KUS

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Výprodej extra sleva VI
Dodavatel:Vida
Cena:9457.00 Kč
Jídelní stůl akácie černá Dekorhome - POSLEDNÍ KUS,Jídelní stůl akácie černá Dekorhome - POSLEDNÍ KUS 3,75 (75%) 33 hodnocení

Vychutnávejte si s rodinou a přáteli každý den výtečné jídlo u tohoto dřevěného jídelního stolu! Jídelní stůl je zhotovený z masivní akácie, tvrdého dřeva s hustou kresbou. Má krásný design, je stabilní, má dlouhou životnost a rozhodně ho nepřehlédnete. Každý kus se lehce odlišuje od všech ostatních svým unikátním řemeslným zpracováním a nádhernou strukturou dřeva. Vzhledem k sheeshamové povrchové úpravě má stůl přírodní a hladkou texturu. Nohy z práškově lakované oceli zajišťují jeho stabilitu a robustní stolní desku lze použít k servírování občerstvení, odkládání nápojů nebo vystavení dekorativních předmětů. Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, takže je každý nábytek jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Barva:přírodní hnědá sheesamová úprava / černáMateriál:masivní akáciové dřevo (leštěné a lakované) / práškově lakovaná ocelRozměry (š x h x v):  100 x 100 x 75 cm  Hmotnost:21,6 kgDodáváno v demontu.,Vychutnávejte si s rodinou a přáteli každý den výtečné jídlo u tohoto dřevěného jídelního stolu! Jídelní stůl je zhotovený z masivní akácie, tvrdého dřeva s hustou kresbou. Má krásný design, je stabilní, má dlouhou životnost a rozhodně ho nepřehlédnete. Každý kus se lehce odlišuje od všech ostatních svým unikátním řemeslným zpracováním a nádhernou strukturou dřeva. Vzhledem k sheeshamové povrchové úpravě má stůl přírodní a hladkou texturu. Nohy z práškově lakované oceli zajišťují jeho stabilitu a robustní stolní desku lze použít k servírování občerstvení, odkládání nápojů nebo vystavení dekorativních předmětů. Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, takže je každý nábytek jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Barva:přírodní hnědá sheesamová úprava / černáMateriál:masivní akáciové dřevo (leštěné a lakované) / práškově lakovaná ocelRozměry (š x h x v):  100 x 100 x 75 cm  Hmotnost:21,6 kgDodáváno v demontu.


Hledáte Výprodej extra sleva VI? V sekci výprodej je možné objevit jedinečné jídelní stůl akácie černá dekorhome - poslednÍ kus,jídelní stůl akácie černá dekorhome - poslednÍ kus!
© 2022Kontakt