Komoda s policemi a zásuvkami DTD Dekorhome Černá lesk,Komoda s policemi a zásuvkami DTD Dekorhome Černá lesk

Komoda S Policemi A Zásuvkami DTD Dekorhome Černá Lesk,Komoda S Policemi A Zásuvkami DTD Dekorhome Černá Lesk

Komoda s policemi a zásuvkami DTD Dekorhome Černá lesk,Komoda s policemi a zásuvkami DTD Dekorhome Černá lesk

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Šatní skříně a komody
Dodavatel:vida
Cena:2399.00 Kč
Komoda s policemi a zásuvkami DTD Dekorhome Černá lesk,Komoda s policemi a zásuvkami DTD Dekorhome Černá lesk 3,5 (70%) 25 hodnocení

Pokud chcete oživit váš interiér trochou moderního kouzla, tato komoda je skvělou volbou! Komoda nabízí 3 otevřené přihrádky a 3 zásuvky, najdete zde tedy spoustu úložného prostoru pro vaše knížky, multimediální zařízení a další věci. Pevná horní deska se výborně hodí k vystavení dekorativních předmětů, zarámovaných fotografií či pokojových rostlin. Jelikož je skříňka vyrobena z kvalitní dřevotřísky, snadno se čistí a dlouho vám vydrží.Barva:  bílábílá leskčernáčerná leskšedášedá leskbílá / dub sonomadub sonomaVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: DTD Rozměry: šířka: 105 cm hloubka: 30 cmvýška: 70 cm Hmotnost:   25,7 kg Dodáváno v demontu. ,Pokud chcete oživit váš interiér trochou moderního kouzla, tato komoda je skvělou volbou! Komoda nabízí 3 otevřené přihrádky a 3 zásuvky, najdete zde tedy spoustu úložného prostoru pro vaše knížky, multimediální zařízení a další věci. Pevná horní deska se výborně hodí k vystavení dekorativních předmětů, zarámovaných fotografií či pokojových rostlin. Jelikož je skříňka vyrobena z kvalitní dřevotřísky, snadno se čistí a dlouho vám vydrží.Barva:  bílábílá leskčernáčerná leskšedášedá leskbílá / dub sonomadub sonomaVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: DTD Rozměry: šířka: 105 cm hloubka: 30 cmvýška: 70 cm Hmotnost:   25,7 kg Dodáváno v demontu. 
Hledáte Komody? V sekci ložnice | Šatní skříně a komody je možné objevit jedinečné komoda s policemi a zásuvkami dtd dekorhome Černá lesk,komoda s policemi a zásuvkami dtd dekorhome Černá lesk!
© 2022Kontakt