Kontejner se zámkem RIOMA TYP 30 Grafit dub artisan,Kontejner se zámkem RIOMA TYP 30 Grafit dub artisan

Kontejner Se Zámkem RIOMA TYP 30 Grafit Dub Artisan,Kontejner Se Zámkem RIOMA TYP 30 Grafit Dub Artisan

Kontejner se zámkem RIOMA TYP 30 Grafit  dub artisan,Kontejner se zámkem RIOMA TYP 30 Grafit  dub artisan

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kancelářské sestavy
Dodavatel:Kondela
Cena:4860.00 Kč
Kontejner se zámkem RIOMA TYP 30 Grafit dub artisan,Kontejner se zámkem RIOMA TYP 30 Grafit dub artisan 4,75 (95%) 28 hodnocení

Kontejner RIOMA TYP 30 se zámkem je vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky o síle 16/22 mm v několika barevných variantách.Stůl je součástí moderní sestavy RIOMA vhodné na zařízení kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností.Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě čtyř šuplíků. Šuplíky se otevírají pomocí kovové úchytky. Kontejner je se zámkem. Čtyři kolečka umožňují snadnou manipulaci s kontejnerem.Kvalitní slovenský výrobek.Barva: bíládub san remo / bílágrafit / bílágrafit / dub artisanVýběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál: DTD laminovaná / kovové úchytkyRozměry: šířka: 43 cm hloubka: 48 cmvýška: 66,7 cm  Nosnost:15 kgNosnost šuplíku:5 kgHmotnost: 26,5 kgDodáváno v demontu.,Kontejner RIOMA TYP 30 se zámkem je vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky o síle 16/22 mm v několika barevných variantách.Stůl je součástí moderní sestavy RIOMA vhodné na zařízení kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností.Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě čtyř šuplíků. Šuplíky se otevírají pomocí kovové úchytky. Kontejner je se zámkem. Čtyři kolečka umožňují snadnou manipulaci s kontejnerem.Kvalitní slovenský výrobek.Barva: bíládub san remo / bílágrafit / bílágrafit / dub artisanVýběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál: DTD laminovaná / kovové úchytkyRozměry: šířka: 43 cm hloubka: 48 cmvýška: 66,7 cm  Nosnost:15 kgNosnost šuplíku:5 kgHmotnost: 26,5 kgDodáváno v demontu.
Hledáte Rioma? V sekci pracovna | kancelářské sestavy je možné objevit jedinečné kontejner se zámkem rioma typ 30 grafit dub artisan,kontejner se zámkem rioma typ 30 grafit dub artisan!
© 2022Kontakt