Lavice s úložným prostorem samet dřevo Dekorhome Šedá,Lavice s úložným prostorem samet dřevo Dekorhome Šedá

Lavice S úložným Prostorem Samet Dřevo Dekorhome Šedá,Lavice S úložným Prostorem Samet Dřevo Dekorhome Šedá

Lavice s úložným prostorem samet  dřevo Dekorhome Šedá,Lavice s úložným prostorem samet  dřevo Dekorhome Šedá

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Lavice a stoličky
Dodavatel:Vida
Cena:2260.00 Kč
Lavice s úložným prostorem samet dřevo Dekorhome Šedá,Lavice s úložným prostorem samet dřevo Dekorhome Šedá 5 (100%) 30 hodnocení

Tato sametová lavička bude dozajista poutavým doplňkem do vašeho obývacího pokoje, předsíně nebo haly. Sametové čalounění ve fialové barvě je měkké na dotek a velmi pohodlné a svou barvou oživí každý interiér. Disponuje vestavěným úložným prostorem, který poskytuje dodatečné místo pro uschování nejrůznějších věcí. Dřevěné nohy se zlatým nátěrem navíc lavičce dodávají na stabilitě a životnosti. Tato lavice vnese do vašeho interiéru autentické kouzlo a stane se nedílnou součástí vašeho pokoje.Barva:béžová / zlatáhořčicová / zlatáfialová / zlatátmavě zelená / zlatášedá / zlatáMateriál:samet / masivní borové dřevoRozměry: šířka: 80 cmhloubka: 34 cmvýška: 42 cm Hmotnost:9,9 kgDodáváno v demontu.,Tato sametová lavička bude dozajista poutavým doplňkem do vašeho obývacího pokoje, předsíně nebo haly. Sametové čalounění ve fialové barvě je měkké na dotek a velmi pohodlné a svou barvou oživí každý interiér. Disponuje vestavěným úložným prostorem, který poskytuje dodatečné místo pro uschování nejrůznějších věcí. Dřevěné nohy se zlatým nátěrem navíc lavičce dodávají na stabilitě a životnosti. Tato lavice vnese do vašeho interiéru autentické kouzlo a stane se nedílnou součástí vašeho pokoje.Barva:béžová / zlatáhořčicová / zlatáfialová / zlatátmavě zelená / zlatášedá / zlatáMateriál:samet / masivní borové dřevoRozměry: šířka: 80 cmhloubka: 34 cmvýška: 42 cm Hmotnost:9,9 kgDodáváno v demontu.
Hledáte Lavice a stoličky? V sekci předsíň je možné objevit jedinečné lavice s úložným prostorem samet dřevo dekorhome Šedá,lavice s úložným prostorem samet dřevo dekorhome Šedá!
© 2022Kontakt