Masážní polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Hnědá,Masážní polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Hnědá

Masážní Polohovatelné Křeslo Umělá Kůže Dekorhome Hnědá,Masážní Polohovatelné Křeslo Umělá Kůže Dekorhome Hnědá

Masážní polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Hnědá,Masážní polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Hnědá

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Křesla
Dodavatel:Vida
Cena:9817.00 Kč
Masážní polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Hnědá,Masážní polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Hnědá 3,25 (65%) 35 hodnocení

Užijte si pohodlí a příjemné chvíle odpočinku v našem vysoce pohodlném masážním polohovatelném křesle z umělé kůže! Toto masážní polohovací křeslo je ergonomicky navržené pro kompletní relaxaci po náročném dni! Masážní polohovatelné křeslo je navržené se silně polstrovanými širokými sedáky a vysokým opěradlem, které vám nabízí maximální uvolnění ve volném čase. Toto masážní křeslo je čalouněné v měkké umělé kůži a snadno se čistí a udržuje. 8bodová masáž ve 3 úrovních intenzitách a funkce vyhřívání v oblasti beder vám umožní rychle zapomenout na strasti každodenního života. Sestavení tohoto masážního polohovacího křesla je snadné.Barva:šedáhnědáčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:umělá kůže / borovice / kov / překližka / recyklovaný molitanRozměry:šířka: 92 cmhloubka: 93 cmvýška: 98 cmšířka sedu: 55 cmhloubka sedu: 51 cmnapájení: 100–240 V~, 50–60 HzHmotnost:38 kgDodáváno v demontu. ,Užijte si pohodlí a příjemné chvíle odpočinku v našem vysoce pohodlném masážním polohovatelném křesle z umělé kůže! Toto masážní polohovací křeslo je ergonomicky navržené pro kompletní relaxaci po náročném dni! Masážní polohovatelné křeslo je navržené se silně polstrovanými širokými sedáky a vysokým opěradlem, které vám nabízí maximální uvolnění ve volném čase. Toto masážní křeslo je čalouněné v měkké umělé kůži a snadno se čistí a udržuje. 8bodová masáž ve 3 úrovních intenzitách a funkce vyhřívání v oblasti beder vám umožní rychle zapomenout na strasti každodenního života. Sestavení tohoto masážního polohovacího křesla je snadné.Barva:šedáhnědáčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:umělá kůže / borovice / kov / překližka / recyklovaný molitanRozměry:šířka: 92 cmhloubka: 93 cmvýška: 98 cmšířka sedu: 55 cmhloubka sedu: 51 cmnapájení: 100–240 V~, 50–60 HzHmotnost:38 kgDodáváno v demontu. 
Hledáte Křesla? V sekci obývací pokoj je možné objevit jedinečné masážní polohovatelné křeslo umělá kůže dekorhome hnědá,masážní polohovatelné křeslo umělá kůže dekorhome hnědá!
© 2022Kontakt