Nerezový tlakový hrnec PROFI 5 l skleněná poklice navíc

Nerezový Tlakový Hrnec PROFI 5 L Skleněná Poklice Navíc

Nerezový tlakový hrnec PROFI 5 l skleněná poklice navíc

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vaření
Dodavatel:DECODOMA
Cena:999.00 Kč
Nerezový tlakový hrnec PROFI 5 l skleněná poklice navíc 3,75 (75%) 22 hodnocení

 • technická novinka - silikonový ventil pro větší bezpečnost 
 • tlaková i skleněná poklice
 • kratší doba přípravy pokrmů
 • úspora energie
 • na všechny typy varných ploch
 • Tlakový hrnec s tlakovou a skleněnou poklicí je opatřen silným 3vrstvým akutermickým dnem, které díky svým vlastnostem výrazně spoří tepelnou energii i čas strávený při přípravě pokrmů. Hrnec je opatřen pružným víkem s tvarovanou rukojetí a s bezpečnostním a pracovním ventilem pro upouštění tlaku. Hrnec je vhodný na všechny typy tepelných zdrojů.

  Max. výška naplnění hrnce je vyznačena z vnější strany nádoby. Tlakový hrnec je opatřen speciálním třetím silikonovým ventilem, který slouží jako další pojistka pro případ, kdyby oba standardní ventily selhaly. Při tlaku převyšujícím 2 bary se tento ventil sám uvolní, aby mohlo dojít ke snížení tlaku v nádobě a nedošlo k jejímu poškození či vymrštění víka. Silikonový ventil je umístěn tak, aby při uvolnění neohrozil nikoho v bezprostřední blízkosti hrnce. Jedná se o technickou novinku zajišťující větší bezpečnost spotřebitele. Součástí balení je návod s uvedenými časy pro přípravu vybraných potravin.

  Materiál: nerezová ocel

  Rozměry: objem celé nádoby (ne objem pracovní)  5 l, pr. 20 cm, v. 17/24,5 cm

   

   
  Hledáte Tlakové hrnce? V sekci vybavení kuchyně | vaření je možné objevit jedinečné nerezový tlakový hrnec profi 5 l skleněná poklice navíc!
  © 2021Kontakt