Polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Červená,Polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Červená

Polohovatelné Křeslo Umělá Kůže Dekorhome Červená,Polohovatelné Křeslo Umělá Kůže Dekorhome Červená

Polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Červená,Polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Červená

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Křesla
Dodavatel:Vida
Cena:11245.00 Kč
Polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Červená,Polohovatelné křeslo umělá kůže Dekorhome Červená 2,5 (50%) 30 hodnocení

Pokud hledáte opravdu pohodlné polohovatelné křeslo, které bude navíc výborným doplňkem jakéhokoliv pokoje, to křeslo si rozhodně zamilujete. Sklopte si opěradlo směrem dozadu a vysuňte podnožku směrem dopředu a můžete si udělat pohodlí vleže. Křeslo je vyrobené z luxusní umělé kůže, která se snadno čistí, a s vysokým polstrováním pro optimální komfort.Barva: bíláčervenávínovátmavě hnědášedáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál: umělá kůže (4% bavlna, 2% polyester, 94% PVC)Rozměry: šířka: 78 cmhloubka: 94 - 148 cmvýška: 91 - 71 cmšířka sedu: 51 cmhloubka sedu: 54 cmšířka opěradla: 69 cmvýška opěradla: 56 cmNosnost:150 kgHmotnost:31,9 kgDodáváno v demontu.,Pokud hledáte opravdu pohodlné polohovatelné křeslo, které bude navíc výborným doplňkem jakéhokoliv pokoje, to křeslo si rozhodně zamilujete. Sklopte si opěradlo směrem dozadu a vysuňte podnožku směrem dopředu a můžete si udělat pohodlí vleže. Křeslo je vyrobené z luxusní umělé kůže, která se snadno čistí, a s vysokým polstrováním pro optimální komfort.Barva: bíláčervenávínovátmavě hnědášedáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál: umělá kůže (4% bavlna, 2% polyester, 94% PVC)Rozměry: šířka: 78 cmhloubka: 94 - 148 cmvýška: 91 - 71 cmšířka sedu: 51 cmhloubka sedu: 54 cmšířka opěradla: 69 cmvýška opěradla: 56 cmNosnost:150 kgHmotnost:31,9 kgDodáváno v demontu.
Hledáte Křesla? V sekci obývací pokoj je možné objevit jedinečné polohovatelné křeslo umělá kůže dekorhome Červená,polohovatelné křeslo umělá kůže dekorhome Červená!
© 2022Kontakt