Rýžovar RE2020 1,5 l

Rýžovar RE2020 1,5 L

Rýžovar RE2020 1,5 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kuchyňské spotřebiče
Dodavatel:DECODOMA
Cena:999.00 Kč
Rýžovar RE2020 1,5 l 4,5 (90%) 24 hodnocení

 • snadné a rychlé vaření rýže + zdravé vaření v páře
 • skvělá chuť a barva pokrmu
 • zachová více vitamínů a živin
 • žádné připalování
 • udrží rýži nebo pokrm teplý až 8 h
 • Během okamžiku si připravíte dokonalou rýži přesně na míru vaší chuti nebo výborný a zdravý oběd, který si uchová všechny hodnotné živiny.

  Rýžovar disponuje nádobou o objemu 1,5 l, takže pohodlně nakrmíte i velkou rodinu. Součástí základní výbavy rýžovaru je praktická odměrka, díky které dosáhnete správného dávkování. Obecně platí, že na 1 odměrku rýže připadá 1,5 odměrky vody. Do rýžovaru můžete přidat vybrané koření a bylinky pro získání lepší chutě a vůně.

  Vaření v páře patří mezi nejzdravější způsoby přípravy pokrmů. Výhodou je, že nepotřebujete žádný tuk a jídlo si zachová skvělou chuť, barvu a více vitamínů a živin oproti klasickému vaření. Přidáte-li do vody oblíbené bylinky, zvýrazníte výslednou chuť připravovaného pokrmu. V parním koši připravíte nejen zeleninu a ryby, ale také výborné domácí knedlíky.

  Po dokončení vaření se hrnec automaticky přepne do zahřívacího režimu WARM, který udrží připravený pokrm teplý po dobu až 8 h. Díky této funkci se vám už nikdy nestane, že budete připravené jídlo servírovat studené. Díky nepřilnavému povrchu vnitřní nádoby se rýže během vaření nepřipaluje.

  Nádoba je vyjímatelná, takže i následné čištění hrnce je velice rychlé a jednoduché. Rýžovar je opatřen bezpečnostní pojistkou proti přehřátí a proti nechtěnému zapnutí bez vnitřní nádoby. Je vybaven protiskluzovými nožičkami, které zajistí perfektní stabilitu během práce a praktickými úchyty pro přenášení.

  Objem nádoby: 1,5 l

  Příkon: 650 W

  Příslušenství: oměrka, lžíce na rýži, parník pro vaření v páře
  Hledáte Ostatní kuchyňské spotřebiče? V sekci vybavení kuchyně | kuchyňské spotřebiče je možné objevit jedinečné rýžovar re2020 1,5 l!
  © 2021Kontakt