Rohová sedací souprava HESTIÁ manšestr Dekorhome,Rohová sedací souprava HESTIÁ manšestr Dekorhome

Rohová Sedací Souprava HESTIÁ Manšestr Dekorhome,Rohová Sedací Souprava HESTIÁ Manšestr Dekorhome

Rohová sedací souprava HESTIÁ manšestr Dekorhome,Rohová sedací souprava HESTIÁ manšestr Dekorhome

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sedací soupravy
Dodavatel:Invicta
Cena:39718.00 Kč
Rohová sedací souprava HESTIÁ manšestr Dekorhome,Rohová sedací souprava HESTIÁ manšestr Dekorhome 4,25 (85%) 47 hodnocení

Milujete nevšednost a stále vám v obývacím pokoji chybí útulný obývací kout, který dokonale podtrhne váš individuální styl? Pak je elegantní sedací souprava HESTIÁ právě pro Vás. Svým moderním a čistým designem se hodí do každého obývacího pokoje. Konstrukce je vyrobená z tvrdého dřeva, které nabízí optimální stabilitu. Sedačka je čalouněná manšestrovou látkou. Uvnitř sedací části se nachází pružiny. Součástí je šest velkých zádových polštářů a dva malé polštářky. Barva:šedáMateriál:látka / dřevo / pružinaProvedení:praváRozměry:šířka: 255 cmhloubka: 160 cmvýška: 80 cmšířka sedu: 230 cmhloubka sedu: 80 cmvýška sedu: 43 cmvýška opěradla: 50 cmrozměr otomanu: 100 x 135 cmrozměr velkého polštáře: 50 x 50 cmrozměr malého polštáře: 35 x 35 cmDodáváno v demontu.,Milujete nevšednost a stále vám v obývacím pokoji chybí útulný obývací kout, který dokonale podtrhne váš individuální styl? Pak je elegantní sedací souprava HESTIÁ právě pro Vás. Svým moderním a čistým designem se hodí do každého obývacího pokoje. Konstrukce je vyrobená z tvrdého dřeva, které nabízí optimální stabilitu. Sedačka je čalouněná manšestrovou látkou. Uvnitř sedací části se nachází pružiny. Součástí je šest velkých zádových polštářů a dva malé polštářky. Barva:šedáMateriál:látka / dřevo / pružinaProvedení:praváRozměry:šířka: 255 cmhloubka: 160 cmvýška: 80 cmšířka sedu: 230 cmhloubka sedu: 80 cmvýška sedu: 43 cmvýška opěradla: 50 cmrozměr otomanu: 100 x 135 cmrozměr velkého polštáře: 50 x 50 cmrozměr malého polštáře: 35 x 35 cmDodáváno v demontu.
Hledáte Ve tvaru L? V sekci obývací pokoj | sedací soupravy | rohové je možné objevit jedinečné rohová sedací souprava hestiÁ manšestr dekorhome,rohová sedací souprava hestiÁ manšestr dekorhome!
© 2024Kontakt