Skříň 1D NERITA TYP 3 dub northland dub sonoma trufel,Skříň 1D NERITA TYP 3 dub northland dub sonoma trufel

Skříň 1D NERITA TYP 3 Dub Northland Dub Sonoma Trufel,Skříň 1D NERITA TYP 3 Dub Northland Dub Sonoma Trufel

Skříň 1D NERITA TYP 3 dub northland  dub sonoma trufel,Skříň 1D NERITA TYP 3 dub northland  dub sonoma trufel

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Obývací sestavy
Dodavatel:Kondela
Cena:5090.00 Kč
Skříň 1D NERITA TYP 3 dub northland dub sonoma trufel,Skříň 1D NERITA TYP 3 dub northland dub sonoma trufel 3,25 (65%) 25 hodnocení

Sektorový nábytek NERITA se hodí nejen do obývacího pokoje, ale i do jídelny či pracovny. Ikona elegance, která dodává prostoru lehkost, prostornost a svěžest. Vyrobena je z DTD laminované s ABS hranami v barevném provedení dub northland a dub sonoma trufel.Skříň NERITA TYP 3 je policová. Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě čtyř polic, které oddělujícím prostor na pět odkládacích prostorů.Barva:dub northland / dub sonoma trufelMateriál:DTD laminovaná / ABS hrany / kovRozměry:šířka: 60 cmhloubka: 52 cmvýška: 202 cmHmotnost:65 kgDodáváno v demontu.,Sektorový nábytek NERITA se hodí nejen do obývacího pokoje, ale i do jídelny či pracovny. Ikona elegance, která dodává prostoru lehkost, prostornost a svěžest. Vyrobena je z DTD laminované s ABS hranami v barevném provedení dub northland a dub sonoma trufel.Skříň NERITA TYP 3 je policová. Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě čtyř polic, které oddělujícím prostor na pět odkládacích prostorů.Barva:dub northland / dub sonoma trufelMateriál:DTD laminovaná / ABS hrany / kovRozměry:šířka: 60 cmhloubka: 52 cmvýška: 202 cmHmotnost:65 kgDodáváno v demontu.
Hledáte Nerita? V sekci obývací pokoj | obývací sestavy je možné objevit jedinečné skříň 1d nerita typ 3 dub northland dub sonoma trufel,skříň 1d nerita typ 3 dub northland dub sonoma trufel!
© 2022Kontakt