Stojací lampa se 2 svítidly litina Dekorhome Bílá,Stojací lampa se 2 svítidly litina Dekorhome Bílá

Stojací Lampa Se 2 Svítidly Litina Dekorhome Bílá,Stojací Lampa Se 2 Svítidly Litina Dekorhome Bílá

Stojací lampa se 2 svítidly litina Dekorhome Bílá,Stojací lampa se 2 svítidly litina Dekorhome Bílá

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Osvětlení
Dodavatel:Vida
Cena:3351.00 Kč
Stojací lampa se 2 svítidly litina Dekorhome Bílá,Stojací lampa se 2 svítidly litina Dekorhome Bílá 5 (100%) 48 hodnocení

Tato podlahová lampa je dokonalou kombinací industriálního designu a funkčnosti. Stane se nepřehlédnutelnou dominantou vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo jiné místnosti. Železné stínidlo s mosaznou povrchovou úpravou se perfektně hodí do rustikálního nebo industriálního interiéru. Litinová základna má vysokou stabilitu. Úhel základny je nastavitelný podle vašich potřeb. Stínidlo má zdířku E27 pro žárovku o maximálním výkonu 25 W. Můžete si vybrat a nainstalovat žárovku E27 jakékoli barvy, abyste vytvořili atmosféru relaxace a odpočinku podle vašeho přání. Lampa se snadno zapíná a vypíná dodaným podlahovým spínačem. Vezměte prosím na vědomí, že žárovka není součástí balení. Barva:bílá / černáčerná / černástříbrná / černámosazná / černá Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:litina / železoRozměry stínidla:průměr: 28 cmvýška: 120 cmvýkon: 25 Wtyp objímky: E27vypínač: podlahovýHmotnost:8,2 kgDodáváno v demontu.,Tato podlahová lampa je dokonalou kombinací industriálního designu a funkčnosti. Stane se nepřehlédnutelnou dominantou vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo jiné místnosti. Železné stínidlo s mosaznou povrchovou úpravou se perfektně hodí do rustikálního nebo industriálního interiéru. Litinová základna má vysokou stabilitu. Úhel základny je nastavitelný podle vašich potřeb. Stínidlo má zdířku E27 pro žárovku o maximálním výkonu 25 W. Můžete si vybrat a nainstalovat žárovku E27 jakékoli barvy, abyste vytvořili atmosféru relaxace a odpočinku podle vašeho přání. Lampa se snadno zapíná a vypíná dodaným podlahovým spínačem. Vezměte prosím na vědomí, že žárovka není součástí balení. Barva:bílá / černáčerná / černástříbrná / černámosazná / černá Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:litina / železoRozměry stínidla:průměr: 28 cmvýška: 120 cmvýkon: 25 Wtyp objímky: E27vypínač: podlahovýHmotnost:8,2 kgDodáváno v demontu.
Hledáte ? V sekci osvětlení je možné objevit jedinečné stojací lampa se 2 svítidly litina dekorhome bílá,stojací lampa se 2 svítidly litina dekorhome bílá!
© 2024Kontakt