Struhadlo Livington Turbo Cut

Struhadlo Livington Turbo Cut

Struhadlo Livington Turbo Cut

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Dodavatel:DECODOMA
Cena:999.00 Kč
Struhadlo Livington Turbo Cut 5 (100%) 47 hodnocení

 • bezpečné použití  - ruce se nedostanou k čepelím
 • zvládne krouhat plody v celku bez krájení na malé kousky
 • 3 režimy krájení, 8 různých nastavení síly, 24 kombinací řezání, volič tloušťky plátků
 • skládací provedení - vejde se snadno do zásuvky
 •  

  Struhadlo Livington Turbo Cut je opravdu skvělým pomocníkem do každé domácnosti. S jeho pomocí nakrouháte zeleninu na plátky či nudličky a třeba brambory na hranolky bez použití elektřiny, snadno a rychle.

  Krouhač je opatřen integrovaným měničem čepelí - vaše ruce se nepřibližují k čepeli. Je vybaven velkou nádobou na vkládání potravin s chráničem prstů pro vyšší bezpečnost a sběrnou nádobou na již nakrájené potraviny. Krouhač je opatřen přísavkami pro větší stabilitu při práci.

  Během chvilky nakrájíte žampiony do polévky, okurky, rajčata, cibuli bez slz, papriku na oblíbenou pizzu, citrusy a dokonce i tvrdý parmezán. Zvládne krouhat zeleninu a ovoce v celku bez krájení na malé kousky. Krouhač uvedete do pohybu opakovaným stlačením horního pístu.

  Kompaktní provedení se díky sklopným nožičkám vejde do každé zásuvky. Snadná údržba, jednoduše opláchnete pod tekoucí vodou. Lze vkládat do myčky nádobí. Součástí je kryt čepele, pomůcka na čištění, škrabka na zeleninu.

  Disponuje 3 režimy krájení, 8 různými nastaveními síly, 24 kombinacemi řezání, voličem požadované tlušťky od 0,5 - 8 mm, zeleným posuvníkem pro jemné krájení a červeným posuvníkem pro hrubé krájení.

   


  Materiál: technický plast ABS, PP, TPE (termoplastický elastomer)

  Rozměry: š. 15 cm, v. 43,5 cm, h. 32 cm, ve složeném stavu š. 15 cm, v. 37 cm, h. 7 cm

  Vhodné do myčky nádobí: ano, všechny díly

   
  Hledáte Kuchyňské kráječe a struhadla? V sekci vybavení kuchyně | kuchyňské pomůcky je možné objevit jedinečné struhadlo livington turbo cut!
  © 2024Kontakt