Zahradní úložný box 118 l Dekorhome - POSLEDNÍ KUS,Zahradní úložný box 118 l Dekorhome - POSLEDNÍ KUS

Zahradní úložný Box 118 L Dekorhome - POSLEDNÍ KUS,Zahradní úložný Box 118 L Dekorhome - POSLEDNÍ KUS

Zahradní úložný box 118 l Dekorhome - POSLEDNÍ KUS,Zahradní úložný box 118 l Dekorhome - POSLEDNÍ KUS

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Výprodej extra sleva VI29
Dodavatel:Vida
Cena:4526.00 Kč
Zahradní úložný box 118 l Dekorhome - POSLEDNÍ KUS,Zahradní úložný box 118 l Dekorhome - POSLEDNÍ KUS 5 (100%) 48 hodnocení

ZAHRADNÍ ÚLOŽNÝ BOX Tento zahradní úložný box v imitaci dřeva je ideální pro ukládání podušek, polštářů, přikrývek, hraček a dalších předmětů na zahradě nebo na terase.  světle hnědá ODOLNÝ MATERIÁL Polypropylen (PP) je oblíbený plast, který je také jedním z nejpoužívanějších materiálů při výrobě venkovního nábytku. Je lehký, pevný a odolný proti nárazům. Díky použitému materiálu je úložný box také odolný proti povětrnostním vlivům, UV záření a velmi snadno se udržuje. DOSTATEK ÚLOŽNÉHO PROSTORU Zahradní úložný box má kapacitu až 118 l úložného prostoru pro podušky, polštáře, přikrývky, zahradní nářadí a další věci, takže udrží váš zahradní prostor uklizený! Víko boxu se snadno a doširoka otevírá a umožňuje snadný přístup k vašim věcem. Ergonomické boční rukojeti jsou navrženy pro pohodlné a snadné přenášení. VÍCEÚČELOVÉ VYUŽITÍ V případě, že je víko zavřené a slouží jako deska stolu, je úložný box ideální k tomu, abyste měli po ruce telefon, knihu, svačinu nebo nápoj. Zahradní úložný box imituje dřevěnou texturu, která dodá vašemu venkovnímu obytnému prostoru přírodní kouzlo. TECHNICKÉ PARAMETRY Materiál:100% PP (polypropylen) Rozměry:šířka: 55,5 cm hloubka: 43 cmvýška: 53 cm objem: 118 lHmotnost: 5 kg MONTÁŽ Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem. Pro zachování krásy vašeho venkovního nábytku doporučujeme chránit jej voděodolnou plachtou, což prodlouží jeho životnost a zachová jeho estetický vzhled.,ZAHRADNÍ ÚLOŽNÝ BOX Tento zahradní úložný box v imitaci dřeva je ideální pro ukládání podušek, polštářů, přikrývek, hraček a dalších předmětů na zahradě nebo na terase.  světle hnědá ODOLNÝ MATERIÁL Polypropylen (PP) je oblíbený plast, který je také jedním z nejpoužívanějších materiálů při výrobě venkovního nábytku. Je lehký, pevný a odolný proti nárazům. Díky použitému materiálu je úložný box také odolný proti povětrnostním vlivům, UV záření a velmi snadno se udržuje. DOSTATEK ÚLOŽNÉHO PROSTORU Zahradní úložný box má kapacitu až 118 l úložného prostoru pro podušky, polštáře, přikrývky, zahradní nářadí a další věci, takže udrží váš zahradní prostor uklizený! Víko boxu se snadno a doširoka otevírá a umožňuje snadný přístup k vašim věcem. Ergonomické boční rukojeti jsou navrženy pro pohodlné a snadné přenášení. VÍCEÚČELOVÉ VYUŽITÍ V případě, že je víko zavřené a slouží jako deska stolu, je úložný box ideální k tomu, abyste měli po ruce telefon, knihu, svačinu nebo nápoj. Zahradní úložný box imituje dřevěnou texturu, která dodá vašemu venkovnímu obytnému prostoru přírodní kouzlo. TECHNICKÉ PARAMETRY Materiál:100% PP (polypropylen) Rozměry:šířka: 55,5 cm hloubka: 43 cmvýška: 53 cm objem: 118 lHmotnost: 5 kg MONTÁŽ Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem. Pro zachování krásy vašeho venkovního nábytku doporučujeme chránit jej voděodolnou plachtou, což prodlouží jeho životnost a zachová jeho estetický vzhled.
Hledáte Výprodej extra sleva VI29? V sekci výprodej je možné objevit jedinečné zahradní úložný box 118 l dekorhome - poslednÍ kus,zahradní úložný box 118 l dekorhome - poslednÍ kus!
© 2024Kontakt