Zahradní kuchyňský vozík akáciové dřevo Dekorhome,Zahradní kuchyňský vozík akáciové dřevo Dekorhome

Zahradní Kuchyňský Vozík Akáciové Dřevo Dekorhome,Zahradní Kuchyňský Vozík Akáciové Dřevo Dekorhome

Zahradní kuchyňský vozík akáciové dřevo Dekorhome,Zahradní kuchyňský vozík akáciové dřevo Dekorhome

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kuchyňské vozíky
Dodavatel:vida
Cena:5755.00 Kč
Zahradní kuchyňský vozík akáciové dřevo Dekorhome,Zahradní kuchyňský vozík akáciové dřevo Dekorhome 3,25 (65%) 32 hodnocení

Na horní desce našeho zahradního kuchyňského vozíku lze připravit a servírovat jídlo. Se svou zásuvkou, poličkou a 9 háčky také představuje chytré úložné řešení. Zahradní kuchyňský stolek je vyroben z masivního akáciového dřeva, což je tropické tvrdé dřevo, které je odolné vůči klimatickým vlivům a vysoce odolné. Tento dřevěný servírovací vozík vnese na vaši zahradu či do bytu trochu rustikálního kouzla. Servírovací stolek má pevnou horní desku s vyjímatelným zinkovým podnosem k přípravě jídla, zatímco zásuvka a polička poskytují prostor pro ukládání misek, talířů a občerstvení, které máte po ruce. Kromě toho jsou zde i háčky k zavěšení kuchyňských potřeb. Díky velkým kolečkům se servírovací vozík snadno přemisťuje. Zahradní kuchyňský vozík je třeba sestavit.Barva: hnědáMateriál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou / kovRozměry: šířka: 92 cmhloubka: 43,5 cmvýška: 141,5 cmrozměry podnosu: 27,3 x 27,3 x 6 cmrozměry zásuvky: 33 x 30 x 10 cmvýška desky stolu: 86 cmprůměr kola: 20 cmHmotnost: 15,5 kgDodáváno v demontu.,Na horní desce našeho zahradního kuchyňského vozíku lze připravit a servírovat jídlo. Se svou zásuvkou, poličkou a 9 háčky také představuje chytré úložné řešení. Zahradní kuchyňský stolek je vyroben z masivního akáciového dřeva, což je tropické tvrdé dřevo, které je odolné vůči klimatickým vlivům a vysoce odolné. Tento dřevěný servírovací vozík vnese na vaši zahradu či do bytu trochu rustikálního kouzla. Servírovací stolek má pevnou horní desku s vyjímatelným zinkovým podnosem k přípravě jídla, zatímco zásuvka a polička poskytují prostor pro ukládání misek, talířů a občerstvení, které máte po ruce. Kromě toho jsou zde i háčky k zavěšení kuchyňských potřeb. Díky velkým kolečkům se servírovací vozík snadno přemisťuje. Zahradní kuchyňský vozík je třeba sestavit.Barva: hnědáMateriál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou / kovRozměry: šířka: 92 cmhloubka: 43,5 cmvýška: 141,5 cmrozměry podnosu: 27,3 x 27,3 x 6 cmrozměry zásuvky: 33 x 30 x 10 cmvýška desky stolu: 86 cmprůměr kola: 20 cmHmotnost: 15,5 kgDodáváno v demontu.
Hledáte Kuchyňské vozíky? V sekci kuchyně je možné objevit jedinečné zahradní kuchyňský vozík akáciové dřevo dekorhome,zahradní kuchyňský vozík akáciové dřevo dekorhome!
© 2022Kontakt