Zahradní skříň s policí polypropylen Dekorhome Černá,Zahradní skříň s policí polypropylen Dekorhome Černá

Zahradní Skříň S Policí Polypropylen Dekorhome Černá,Zahradní Skříň S Policí Polypropylen Dekorhome Černá

Zahradní skříň s policí polypropylen Dekorhome Černá,Zahradní skříň s policí polypropylen Dekorhome Černá

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:vida
Cena:2134.00 Kč
Zahradní skříň s policí polypropylen Dekorhome Černá,Zahradní skříň s policí polypropylen Dekorhome Černá 2,25 (45%) 31 hodnocení

Naše vysoce kvalitní zahradní skříň se skvěle hodí na úschovu domácích potřeb, nářadí nebo i jiných předmětů. Díky svému nadčasovému designu se skvěle kombinuje s ostatním nábytkem. Skříňka obdržela certifikaci TÜV-GS. Je vyrobena z robustního polypropylenu (PP), který toho hodně vydrží. Chlubí odvětrávanou poličkou, která jde nastavit tak, aby se do ní vešly předměty různých velikostí. Mimo to ji můžete uzamknout na visací zámek, aby se vám z ní nic neztratilo (zámek není součástí balení). Venkovní skříňka se snadno čistí. Díky svému kompaktnímu provedení chytře využívá prostor, aniž by zbytečně překážela. Velmi snadná montáž. Barva:šedá / černáčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:polypropylenRozměry:šířka: 65 cmhloubka: 38 cmvýška: 87 cm nosnost police: 12 kgHmotnost:6,4 kgDodáváno v demontu.,Naše vysoce kvalitní zahradní skříň se skvěle hodí na úschovu domácích potřeb, nářadí nebo i jiných předmětů. Díky svému nadčasovému designu se skvěle kombinuje s ostatním nábytkem. Skříňka obdržela certifikaci TÜV-GS. Je vyrobena z robustního polypropylenu (PP), který toho hodně vydrží. Chlubí odvětrávanou poličkou, která jde nastavit tak, aby se do ní vešly předměty různých velikostí. Mimo to ji můžete uzamknout na visací zámek, aby se vám z ní nic neztratilo (zámek není součástí balení). Venkovní skříňka se snadno čistí. Díky svému kompaktnímu provedení chytře využívá prostor, aniž by zbytečně překážela. Velmi snadná montáž. Barva:šedá / černáčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:polypropylenRozměry:šířka: 65 cmhloubka: 38 cmvýška: 87 cm nosnost police: 12 kgHmotnost:6,4 kgDodáváno v demontu.
Hledáte Zahradní skříně a regály? V sekci zahrada | zahradní nábytek | zahradní úložné prostory je možné objevit jedinečné zahradní skříň s policí polypropylen dekorhome Černá,zahradní skříň s policí polypropylen dekorhome Černá!
© 2022Kontakt