Zahradní skříň s policemi polypropylen Dekorhome Černá,Zahradní skříň s policemi polypropylen Dekorhome Černá

Zahradní Skříň S Policemi Polypropylen Dekorhome Černá,Zahradní Skříň S Policemi Polypropylen Dekorhome Černá

Zahradní skříň s policemi polypropylen Dekorhome Černá,Zahradní skříň s policemi polypropylen Dekorhome Černá

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:vida
Cena:4801.00 Kč
Zahradní skříň s policemi polypropylen Dekorhome Černá,Zahradní skříň s policemi polypropylen Dekorhome Černá 4,75 (95%) 24 hodnocení

Naše vysoce kvalitní zahradní skříň se skvěle hodí na úschovu domácích potřeb, nářadí nebo i jiných předmětů. Díky svému nadčasovému designu se skvěle kombinuje s ostatním nábytkem. Tato skříň s certifikátem TÜV-GS je vyrobena z robustního odolného polypropylenu (PP). Prostorná skříňka má odvětrávané police, které lze nastavit tak, aby se do nich vešly předměty různých velikostí. Zahradní skříň se dá zamknout na zámek pro větší bezpečnost (zámek není přiložený). Venkovní skříňka se snadno čistí. Díky svému kompaktnímu provedení chytře využívá prostor, aniž by zbytečně překážela. Velmi snadná montáž.Barva:šedá / černáčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:polypropylenRozměry:šířka: 97 cmhloubka: 38 cmvýška: 171 cm nosnost police: 12 kgHmotnost:16,9 kgDodáváno v demontu.,Naše vysoce kvalitní zahradní skříň se skvěle hodí na úschovu domácích potřeb, nářadí nebo i jiných předmětů. Díky svému nadčasovému designu se skvěle kombinuje s ostatním nábytkem. Tato skříň s certifikátem TÜV-GS je vyrobena z robustního odolného polypropylenu (PP). Prostorná skříňka má odvětrávané police, které lze nastavit tak, aby se do nich vešly předměty různých velikostí. Zahradní skříň se dá zamknout na zámek pro větší bezpečnost (zámek není přiložený). Venkovní skříňka se snadno čistí. Díky svému kompaktnímu provedení chytře využívá prostor, aniž by zbytečně překážela. Velmi snadná montáž.Barva:šedá / černáčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:polypropylenRozměry:šířka: 97 cmhloubka: 38 cmvýška: 171 cm nosnost police: 12 kgHmotnost:16,9 kgDodáváno v demontu.
Hledáte Zahradní skříně a regály? V sekci zahrada | zahradní nábytek | zahradní úložné prostory je možné objevit jedinečné zahradní skříň s policemi polypropylen dekorhome Černá,zahradní skříň s policemi polypropylen dekorhome Černá!
© 2022Kontakt