Zahradní skládací stolička z teakového dřeva Dekorhome,Zahradní skládací stolička z teakového dřeva Dekorhome

Zahradní Skládací Stolička Z Teakového Dřeva Dekorhome,Zahradní Skládací Stolička Z Teakového Dřeva Dekorhome

Zahradní skládací stolička z teakového dřeva Dekorhome,Zahradní skládací stolička z teakového dřeva Dekorhome

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:vida
Cena:3685.00 Kč
Zahradní skládací stolička z teakového dřeva Dekorhome,Zahradní skládací stolička z teakového dřeva Dekorhome 3,75 (75%) 33 hodnocení

Tato skládací stolička je praktická a univerzální. Neslouží jen jako stolička, můžete si na ni natáhnout nohy pro větší pohodlí, poslouží i jako přístavný stolek pro časopisy, knihy, občerstvení a další.Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a dohladka obroušené. Toto dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je zdaleka nejvhodnějším materiálem pro výrobu zahradního nábytku. Jedná se o skvělou volbu, pokud si chcete pořídit zahradní vybavení, které vám vydrží sloužit dlouhá léta. Když produkt zrovna nepoužíváte, můžete ho složit a ušetřit tak místo.Sestavení podnožky je jednoduché.Barva:přírodní Rozměry: šířka: 46,5, cmhloubka: 49 cm výška: 41,5 cm Materiál:jemně broušené teakové tvrdé dřevo ošetřené lazurou na vodní báziHmotnost:6,5 kg Dodáváno v demontu. ,Tato skládací stolička je praktická a univerzální. Neslouží jen jako stolička, můžete si na ni natáhnout nohy pro větší pohodlí, poslouží i jako přístavný stolek pro časopisy, knihy, občerstvení a další.Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a dohladka obroušené. Toto dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je zdaleka nejvhodnějším materiálem pro výrobu zahradního nábytku. Jedná se o skvělou volbu, pokud si chcete pořídit zahradní vybavení, které vám vydrží sloužit dlouhá léta. Když produkt zrovna nepoužíváte, můžete ho složit a ušetřit tak místo.Sestavení podnožky je jednoduché.Barva:přírodní Rozměry: šířka: 46,5, cmhloubka: 49 cm výška: 41,5 cm Materiál:jemně broušené teakové tvrdé dřevo ošetřené lazurou na vodní báziHmotnost:6,5 kg Dodáváno v demontu. 
Hledáte Zahradní taburety? V sekci zahrada | zahradní nábytek | zahradní křesla a židle je možné objevit jedinečné zahradní skládací stolička z teakového dřeva dekorhome,zahradní skládací stolička z teakového dřeva dekorhome!
© 2022Kontakt